Piotr Zieliński mógł trafić do zupełnie innego klubu. To byłby hit. “Zrobiliśmy wszystko”

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

35 meczów, dwie bramki i pięć asyst we wszystkich rozgrywkach – to dorobek Piotra Zielińskiego w tym sezonie. Polski pomocnik jest jednym z najważniejszych zawodników Napoli, z którym niebawem prawdopodobnie podpisze nowy kontrakt (obecny obowiązuje do czerwca 2021 roku).

Zobacz wideo Zieliński dostał propozycje gry w czołowym klubie w Europie. Trwają negocjacje

Piotr Zieliński mógł zagrać w Milanie

Zieliński jest zawodnikiem Napoli od sierpnia 2016 roku. Wówczas do Neapolu przeszedł z Udinese, które zarobiło na nim niemal 16 mln euro. Jak się jednak okazuje, 26-latek mógł zagrać zupełnie gdzie indziej, o czym powiedział Adriano Galliani. Były dyrektor generalny Milanu w rozmowie z dziennikiem “Messaggero Veneto” przyznał, że Zieliński mógł trafić na San Siro. – W 2016 roku zrobiliśmy wszystko, co możliwe, aby sprowadzić go do siebie – przyznał działacz.

I dodał: Ostatecznie Zieliński do nas nie trafił, ale i tak muszę przyznać, że to piłkarz, który bardzo nam się podobał.

Ostatecznie latem 2016 roku Zieliński trafił do Napoli, a Milan postawił na dwóch innych pomocników – Andreę Bertolacciego z Romy (21 mln euro) i Juraja Kuckę z Genoi (3 mln euro).

Przeczytaj także:

Zostaw komentarz