Piekielnie brutalna walka na gali Gromda! Krew lała się strumieniami. Nie chciał dalej walczyć

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Kilogramy nie walczą, wzrost również. Liczą się umiejętności i determinacja, co pokazała już pierwsza turniejowa walka na Gromdzie, a więc pierwszym w Polsce turnieju bokserskim na gołe pięści. Zwyciężył Wasyl “Vasyl” Hałycz, który pokonał najwyższego w stawce, mierzącego 193 cm, i ponad 30 kilogramów cięższego Pawła “Bizera Dziubę.

Walka trwała niespełna pół minuty. Hałycz błyskawicznie ruszył do przodu i zasypał serią ciosów rywala. A ten od razu zalał się krwią i mocno rozbity pokazał, że nie ma ochoty kontynuować tego pojedynku.

Zobacz wideo “To przykre, że Tyson po 50-tce musi jeszcze boksować”

Czym jest Gromda?

Zero walki w parterze, jedynie gołe pięści. A wszystko na niewielkim ringu, blisko o połowę mniejszym od tego bokserskiego, bo tylko 4×4 metry. I ostatnia, piąta runda bez limitu czasowego. Oraz ośmiu śmiałków (nie licząc walk pokazowych), którzy wybrani zostali z blisko 300 chętnych: Tyson, Lodówa, Kickboxer, Brodacz, Vasyl, Ruski, Bizer i Capo. Jednym słowem: Gromda. A więc pierwszy w Polsce turniej bokserski na gołe pięści zorganizowany przez Mateusza Borka i Mariusza Grabowskiego.

Pary ćwierćfinałowe na pierwszej gali Gromdy

  • A: Vasyl “Vasyl” Hałycz (84,5 kg) vs Paweł “Bizer” Dziuba (118,5 kg) – wygrał Hałycz przez KO, runda 1
  • B: Michał “Kickboxer” Bławdziewicz (120 kg) vs Konrad “Ruski” Podemniak (101 kg) – wygrał Bławdziewicz przez KO, runda 2
  • C: Piotr “Capo” Półchłopek (104 kg) vs Krystian “Tyson” Kuźma (104,1 kg) – wygrał Kuźma przez KO, runda 1
  • D: Łukasz “Brodacz” Załuska (100 kg) vs Norbert “Lodówa” Rozenbajgier (110 kg) – wygrał Załuska, przez TKO, runda 4

W półfinałach zmierzą się Wasyl “Vasyl” Hałycz i Michał “Kickboxer” Bławdziewicz oraz Krystian “Tyson” Kuźma i Łukasz “Brodacz” Załuska.

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .

Zostaw komentarz