“Piegowata” Julia Wieniawa pozuje W KOŻUCHU I KOZAKACH w upalny dzień. Doceniacie jej poświęcenie? (FOTO)

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Julia Wieniawa to fenomen w polskim show biznesie. Uwagę mediów, które szybko “wyłapały” młodziutką, aspirującą aktorkę, szybko potrafiła przekuć na kontrakty reklamowe z największymi markami. Dziś Julka jest już pierwszoligową celebrytką, bez której (przed kwarantanną) nie mogła się odbyć żadna szanująca się impreza.

Po tym, jak rozstała się z Antkiem Królikowskim, a potem – po krótkim romansie – z Baronem, Wieniawa skupiła się na swoich sprawach. Celebrytka, której karierą kieruje matka, umiejętnie balansuje między pracą a życiem prywatnym. W czasie wakacji gwiazda filmów Patryka Vegi najpierw wypoczywała na Sycylii, potem zaś łapała promienie polskiego słońca nad kapryśnym Bałtykiem.

bCPAYSAD

Julia Wieniawa wróciła do treningów tanecznych

Ostatnie relacje gwiazdki z jej Instagrama pokazują, że Julia wróciła już do pracy i codziennego monitoringu mediów. Przegląd doniesień na swój temat ukontentowana Wieniawa spuentowała uwagą, że na Pudelku w końcu pojawiły się jej “korzystne zdjęcia”. Służymy przypomnieniem fotek, które zadowoliły celebrytkę:

Ale sława i wzmianki na Pudelku wymagają poświęceń i ciężkiej pracy, o czym Julia nie raz już się przekonała. W piątek na swoim Instastory celebrytka pochwaliła się kulisami sesji dla jednej z marek, którą Wieniawa reklamuje swoją twarzą. Celebrytka pozowała do zdjęć ubrana w grubą kurtkę. Profesjonalna Julia dzielnie spoglądała w dal, podczas gdy fotograf próbował uchwycić jej najlepsze pozy.

bCPAYSAJ

W nagrodę za cały trud Julia została obsypana komplementami za “piegowaty” makijaż, którym pochwaliła się na Instagramie.

Wow, jak pięknie wyglądasz! – pisali fani celebrytki.

Julio, jesteś piękną kobietą – chwalili inni.

Podzielacie ich zachwyty?

bCPAYSAK
bCPAYSAL
bCPAYSAM
bCPAYSBe

Źródło:

pudelek.pl

żródło:

Zostaw komentarz