Paulina Sykut-Jeżyna pokazała twarz córki! “Różyczka czysty tata”

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Paulina Sykut-Jeżyna © screen Instagram / @paulinasykutjezyna Paulina Sykut-JeżynaPaulina Sykut-Jeżyna © screen Instagram / @paulinasykutjezyna Paulina Sykut-Jeżyna Paulina Sykut-Jeżyna opublikowała na Instagramie zdjęcie z córką. Panie pozują w bliźniaczych stylizacjach.

Paulina Sykut-Jeżyna jest jedną z bardziej aktywnych użytkowniczek Instagrama. Na swoim koncie publikuje mnóstwo treści, często sponsorowanych. Na wielu zdjęciach można podziwiać jej czteroletnią córkę, Różę. Dziewczynka zawsze ma jednak zakrytą twarz, lub jej mama wrzuca ujęcia, kiedy ta stoi tyłem. Tym razem Paulina pokazała nieco więcej niż dotychczas. Fani już piszą, że pociecha prezenterki Polsatu to cały tata!

POLECAMYPaulina Sykut-Jeżyna zmieniła fryzurę. Postawiła na modny trend. Internauta: No ledwo poznałem. Metamorfoza udana

Paulina Sykut z rodziną na wakacjach w Zakopanem

Paulina Sykut-Jeżyna pokazała twarz córki

W piątek po południu Paulina opublikowała w sieci nowe zdjęcie. Pozuje do niego z Różą w bliźniaczych stylizacjach. Życząc udanego weekendu internautom, pokazała część twarzy córki.

Pod zdjęciem nie zabrakło komplementów. Fani stwierdzili, że czterolatka jest podobna do ojca.

Różyczka czysty tata.

Ale córcia do taty podobna.

Przepięknie widzieć, jak mama i córka wyglądają tak samo. To takie słodkie.

Myślicie, że teraz gwiazda zacznie częściej wrzucać do sieci zdjęcia, na których będzie widać buzię jej pociechy?

Paulina Sykut-Jeżyna – gwiazda Polsatu

Nieczęsto zdarza się, by znani prezenterzy przez całą swoją karierę służyli jednej stacji. Tak jest jednak w przypadku Pauliny Sykut-Jeżyny, która w Polsacie wystąpiła pierwszy raz już w 2003, śpiewając w “Idolu”. Aktualnie prowadzi pogodę i flagowy program stacji, “Taniec z Gwiazdami”. Świetnie sprawdza się również w roli gospodyni sylwestrowych koncertów.

TEŻ: Paulina Sykut-Jeżyna urządziła sobie sesję zdjęciową na balkonie. Stylizacja super, ale całą uwagę i tak skradła jej córka

Zostaw komentarz