Paris Hilton jest ‘najszczęśliwszą dziewczyną na ziemi’

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Paris Hilton © Bang Showbiz Paris Hilton

Paris Hilton jest ‘najszczęśliwszą dziewczyną na ziemi’

39-letnia celebrytka opublikowała uroczą wiadomość dla Cartera Reuma z okazji pierwszej rocznicy związku i podziękowała mu za to, że zmienił jej życie.

Na Instagramie napisała: “Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy, mój kochany! Jestem najszczęśliwszą dziewczyną na ziemi, ponieważ mam Ciebie.”

“Otworzyłeś moje serce na rzeczy, które wcześniej dla mnie nie istniały. Jesteś najbardziej wyjątkową osobą, jaką kiedykolwiek poznałam. Zmieniłeś moje życie.”

“Nigdy nie sądziłam, że można kogoś kochać tak mocno. Nigdy nie zapomnę naszego pierwszego pocałunku.”

Twórczyni hitu “Stars Are Blind” twierdzi, że wreszcie znalazła mężczyznę, dzięki któremu jej życie jest kompletne i twierdzi, że Carter jest jej drugą połową.

Napisała: “Gdy jesteśmy razem, to czuję, jakbyśmy byli w naszym własnym świecie i wszystko dookoła znika – jesteś tylko Ty i ja. Jesteś wszystkim, o czym marzyłam i jesteś dla mnie idealny. Pokazałeś mi, czym jest prawdziwa miłość. To Ty byłeś tym ostatnim puzzlem w mojej układance.”

“Dziękuję za to, że jesteś najlepszym, najbardziej lojalnym i wspierającym mężczyzną w moim życiu. dziękuję za to, że wypełniasz moje serce miłością.”

“Dopełniamy się wzajemnie. Jesteśmy jednością. Jesteśmy idealnie dopasowani.”

Paris nie może się doczekać tego, co przyniesie im przyszłość.

Wyznała: “Jesteś moim chłopakiem i najlepszym przyjacielem i nie jestem w stanie wyrazić tego, jak jestem wdzięczna. Bardzo Cię kocham i jestem podekscytowana naszą wspólną przyszłością!”

Zostaw komentarz