Paparazzi czatują pod domem Maffashion! Nie może wyjść z synkiem na spacer. Młoda mama jednak ich przechytrzyła

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp
Maffashion komentuje plotki o powiększeniu piersi

Maffashion komentuje plotki o powiększeniu piersi

© Instagram.com/maffashion_official/

Julia Kuczyńska kilka dni temu została mamą, a paparazzi tylko czekają, aż zrobią pierwsze zdjęcie maluchowi. Okazuje się, że nie opuszczają jej na krok.

Zaledwie dziewięć dni temu Maffashion i Sebastian Fabijański po raz pierwszy zostali rodzicami. Przywitali na świecie syna, a o porodzie poinformowali fanów dopiero po sześciu dniach. Od tego czasu znani rodzice coraz chętniej publikują zdjęcia z maleństwem. Julia ostatnio nawet zdecydowała się pokazać brzuch po ciąży, co było ogromnym zaskoczeniem dla internautów. Teraz nagrała krótkie wideo, w którym zdradziła, że nie może swobodnie wyjść z synkiem na spacer. Powód? Paparazzi.

Maffashion nie może wychodzić z synkiem na spacer

Julia Kuczyńska bardzo zyskała w oczach fanów tym, że przez bardzo długi czas nie mówiła o swojej ciąży publicznie. Gdy w końcu zdecydowała się ją wyjawić, błyskawicznie stała się obiektem zainteresowań mediów i paparazzich. Okazuje się, że paparazzi nie odpuszczają jej na krok i bacznie wyczekują momentu, kiedy będą mogli sfotografować lubianą celebrytkę z dzieckiem. Stoją nawet pod jej domem.

Pediatra zalecił krótkie spacery, ale panowie z aparatami stoją nam przed domem i nie możemy na krótki spacer wyjść, więc chodzimy po tarasie w tę i we w tę – powiedziała Maffashion.

Julia Kuczyńska

Julia Kuczyńska

© Dostarczane przez Plotek

Julia Kuczyńska Julia Kuczyńska – Instagram

Na szczęście Julia mieszka w bardzo urokliwym miejscu, zatem przechadzki po tarasie można porównać do spaceru po parku.

Niemalże jak na spacerze w parku – skwitowała Julia.

Pierwsze plotki o tym, że Julia Kuczyńska jest w ciąży, pojawiły się już wiosną. Blogerka długo ich nie potwierdzała. Dopiero latem, kiedy brzuszek był już bardzo duży oficjalnie ogłosiła, że razem z Sebastianem Fabijańskim spodziewają się potomka. W odróżnieniu od innych gwiazd Maffashion nie relacjonowała ciąży w mediach społecznościowych i wolała przeżyć ten czas jak najintymniej.

Zobacz wideo Maffashion pokazała, jak karmi piersią o 3 w nocy

Czytaj także

Zostaw komentarz