Oszacowano majątek Lewandowskich. Awansowali w rankingu najbogatszych Polaków

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Robert i Anna Lewandowscy w porównaniu do ubiegłego roku, awansowali na z 88. na 80. miejsce w zestawieniu przygotowanym przez “Wprost”. Ich majątek wyliczono łącznie na blisko pół miliarda złotych! Jak się więc okazuje, polski napastnik jest skuteczny nie tylko na boisku, ale także w gromadzeniu majątku i skutecznym inwestowaniu.

Zobacz wideo Wolfsburg – Bayern Monachium 0:4. Robert Lewandowski na 0:3 [ELEVEN SPORTS]

Lewandowscy aktywnie inwestują i prowadzą firmy

Skąd tak wielki majątek Lewandowskich? Robert Lewandowski aktywnie inwestuje w nieruchomości, zaczął sprzedawać własną kawę, a ostatnio zainwestował w aplikację, służącą do sprzedaży używanej odzieży. Z kolei Anna prowadzi kilka firm, zajmujących się m.in. żywnością, cateringiem czy kosmetykami. Dodatkowe prowadzi i organizuje także obozy treningowe, warsztaty i szkolenia. Najbogatszym Polakiem jest Zygmunt Solorz-Żak, którego majątek jest szacowany na 12 miliardów złotych. By wejść do “100” trzeba posiadać 400 mln złotych.

Za Robertem Lewandowskim znakomity sezon w niemieckiej Bundeslidze. Wraz z Bayernem Monachium zdobył tytuł mistrzów Niemiec, a w najbliższą sobotę może sięgnąć także po Puchar Niemiec. Po raz trzeci z rzędu, a piąty w karierze wywalczył koronę króla strzelców, strzelając 34 bramki w całych rozgrywkach, co jest 3. najlepszym wynikiem w historii ligi niemieckiej.

Przeczytaj także:

Zostaw komentarz