Oliwia ze “Ślubu od pierwszego wejrzenia” URODZIŁA! “Najlepszy prezent na Dzień Matki” (FOTO)

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Program Ślub od pierwszego wejrzenia cieszy się niesłabnącą popularnością wśród telewidzów. Nic w tym w sumie nadzwyczajnego, w końcu uczestnicy programu dowiadują się, z kim wezmą ślub w momencie składania przysięgi. Następnie przez kolejne odcinki relacjonowane są pierwsze chwile małżeństw, a w ostatnim odcinku, czyli po miesiącu wspólnego życia, pary decydują, czy chcą żyć dalej ze sobą, czy też biorą rozwód.

Finał 4. edycji programu Ślub od pierwszego wejrzenia jest już za nami, a na dalszą wspólną drogę zdecydowały się aż dwie pary: Agnieszka Łyczakowska i Wojtek Janik oraz Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta. Trzeba przyznać, że to właśnie ta druga dwójka budzi w ostatnim czasie całkiem spore zainteresowanie. A wszystko to za sprawą faktu, że Oliwia już po czterech miesiącach znajomości z Łukaszem zaszła w ciążę.

bCxuYIfH

Co więcej, w minioną sobotę para miała wirtualnie zagościć w Dzień Dobry TVN za pośrednictwem łączenia wideo, ale wówczas okazało się, że do spotkania z widzami nie dojdzie, gdyż… Oliwia i Łukasz są już w drodze na porodówkę.

We wtorkowy wieczór szczęśliwa Oliwia ogłosiła natomiast na Instagramie, że ich pierwsze dziecko przyszło na świat 26 maja, czyli w Dzień Matki.

Najlepszy prezent na Dzień Mamy, jaki mogłam sobie wymarzyć. Razem z Frankiem mamy się superancko i już nie możemy się doczekać, kiedy tata zabierze nas do domu pisze świeżo upieczona mama.

bCxuYIfN

Pudelek wita na świecie!

bCxuYIfO
bCxuYIgi

żródło:

Zostaw komentarz