Oliwia ze “Ślubu od pierwszego wejrzenia” chwali się wózkiem za 4 tysiące złotych: “Pierwszy dłuższy spacer Franka” (FOTO)

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Ślub od pierwszego wejrzenia jest obecnie chyba najbardziej kontrowersyjnym programem telewizyjnym w Polsce. Polega na z pozoru absurdalnym pomyśle, aby stworzyć związek małżeński z osobą poznaną dopiero w urzędzie stanu cywilnego. Kandydaci są dobierani na podstawie testów psychologicznych, uwarunkowań biologicznych oraz preferencji seksualnych.

Jak dotąd przez cztery edycje udało się szczęśliwie zeswatać ze sobą cztery pary. Jedną z nich są Oliwia i Łukasz, którzy doczekali się już nawet dziecka.

bCAdaPgD

W sobotę Oliwia pochwaliła się uroczym rodzinnym zdjęciem na Instagramie, na którym pokazała bobaska.

Opis zbędny #szczęście #rodzinka #milosc #wieczornakanapie #radosnechwile #razemnajlepiej – napisała.

W komentarzach fani zachwycają się fotografią, na której Łukasz trzyma synka w objęciach.

bCAdaPgJ

“Przepięknie wyglądacie”, “Cudowna rodzinka”, “Wielkie gratulacje”, “Cudnie się na Was patrzy”, “Gratulacje i pociechy z maleństwa” – piszą.

Idąc za ciosem, świeżo upieczona mama pochwaliła się kolejnym zdjęciem. Tym razem zaprezentowała drogi wózek od sponsora.

Pierwszy dłuższy spacer Franka i porządna dawka tlenu dostarczona. Całą wyprawę przespał, a w domu dopadł go głód, jakby nie jadł rok – napisała.

Wózek, który dostała Oliwia, kosztuje około cztery tysiące złotych.

bCAdaPgK

Charakteryzuje go komfort i luksus – czytamy na stronie producenta.

Jak widać, Oliwia błyskawicznie odnalazła się w show biznesie i przekuła zdobytą w programie popularność na finansowe profity.

Myślicie, że zostanie kolejną instamatką?

bCAdaPgL
bCAdaPgM
bCAdaPhe

żródło:

Zostaw komentarz