Oliwia i Łukasz ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” wezmą rozwód?!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Finał „Ślubu od pierwszego wejrzenia” tuż, tuż, a już teraz wiadomo, jak zadecydują Oliwia i Łukasz. Czy po programie małżonkowie wezmą rozwód czy też ze sobą zostaną?

Czwarta edycja kontrowersyjnego show TVN „Ślub od pierwszego wejrzenia” dobiega końca. Czy społeczny eksperyment się uda i aranżowane małżeństwa zupełnie obcych sobie osób, dopasowanych do siebie na podstawie szeroko zakrojonych badań psychologicznych i antropologicznych, przetrwają próbę czasu? A może telewizyjni małżonkowie podejmą decyzję o rozwodzie? Już teraz wiemy, jak potoczą się ich losy.

Oliwia i Łukasz ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” rozwiodą się?

W czwartej edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” poznaliśmy trzy pary: Asię i Adama, Agnieszkę i Wojtka oraz Oliwię i Łukasza, którzy zdecydowali się na zawarcie związku małżeńskiego z zupełnie obcą sobie osobą. Co ciekawe to właśnie ta ostatnia para budzi najwięcej emocji wśród fanów programu. Być może powodem jest młody wiek partnerów, przez który uczestnicy show postrzegani są jako infantylni, a może silny charakter Oliwii Ciesiółki i wycofanie jej męża Łukasza Kuchty. Co więcej w internecie pojawiło się już wiele teorii na temat zażyłości telewizyjnych partnerów. Jedni utrzymują, że Oliwia jest w ciąży, inni, że para się rozstała, jeszcze inni, że  dziewczyna już wcześniej brała udział w „Ślubie od pierwszego wejrzenia” i zgłosiła się do niego tylko po to, by wybić się w mediach, inni z kolei wierzą, że małżeństwo Oliwii i Łukasza przetrwało. A jaka jest prawda?

Zobacz także: Łukasz ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” jest rozczarowany Oliwią?

W finałowym odcinku Oliwia i Łukasz musieli zadać sobie trudne pytanie, czy pozostaną ze sobą w związku małżeńskim, czy też się rozwiodą. Ku zaskoczeniu fanów, małżonkowie zaczęli planować wspólne mieszkanie, jednak nie mogli dojść do kompromisu, czy wybiorą Trójmiasto, czy przeprowadzą się na Śląsk. Jedno było pewne, Oliwia wyznała, że widzi się u boku Łukasza, jednocześnie bojąc się, czy telewizyjny mąż myśli o niej równie poważnie, jak ona o nim. 

Od początku podobało mi się podejście Łukasza. Widziałam, że to nie jest dla niego tylko miesięczna przygoda, tylko naprawdę mu zależy. Bałam się, że trafię na osobę, która zagra na moich uczuciach, zabawi się moim kosztem i mnie zostawi. Wierzę, że można spędzić życie u boku jednego chłopa i być szczęśliwą. Czy będziemy razem do końca życia? Nie wiem, ale bardzo będę się starała – przyznała w ostatecznej rozmowie z ekspertem Oliwia.

Również Łukasz przyznał, że dziewczyna bardzo pozytywnie na niego wpłynęła, dzięki czemu stał się bardziej otwarty i pewny siebie.

Oliwia sprawiła, że jestem bardziej otwarty. Potrafimy rozmawiać na wszystkie tematy – opowiadał psychologowi Łukasz.

Ostatecznie oboje zadecydowali, że póki co nie wezmą rozwodu i spróbują tworzyć zgodne i trwałe małżeństwo.

Zobacz także: 

NASTĘPNY

NASTĘPNY

Zostaw komentarz