Ola Kwaśniewska na selfie z ojcem. On z brodą, ona bez makijażu

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp
Aleksandra Kwaśniewska z mężem

Aleksandra Kwaśniewska z mężem

© Instagram/aleksandraaleksandrowna

Aleksandra Kwaśniewska opublikowała zdjęcie z ojcem. Oboje pozują w domowym zaciszu i chyba nie sądzili, że rodzinne ujęcie spotka się z tak żywą reakcją ze strony internautów. 

Aleksandra Kwaśniewska przez lata obecności w show-biznesie zyskała wierne grono fanów. Prezydentówna jest aktywna w mediach społecznościowych i regularnie publikuje nowe zdjęcia. Dzięki temu jej obserwatorzy pozostają z nią w stałym kontakcie i mogą zobaczyć, jak wygląda jej codzienność. A dzieje się sporo! Niedawno Ola opublikowała zabawne zdjęcie z tatą, Aleksandrem Kwaśniewskim.

Najgorętsze śluby gwiazd. To o nich mówiła cała Polska. Pamiętacie? 

Aleksandra Kwaśniewska pozuje z ojcem

Aleksandra Kwaśniewska rzadko publikuje rodzinne zdjęcia, jednak tym razem postanowiła zrobić wyjątek. Niedawno na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie z ojcem. Oboje pozują na tle białej ściany z cegieł, na której znajdują się półki z książkami. Ola wychyla się zza taty z szerokim uśmiechem. Zaprezentowała się w naturalnym wydaniu, bez grama makijażu. Ma na sobie luźny, czarny T-shirt i włosy związane w kucyk. Z kolei Aleksander Kwaśniewski wybrał nieco poważniejszy look – nałożył granatową koszulę. Prezydent wciąż jest wierny brodzie, co w jego przypadku jest niemałym zaskoczeniem. Przez lata przyzwyczaił nas do gładkiej twarzy. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ.

Prezydentówna zrezygnowała z obszernego opisu i wykorzystała jedynie hasztagi.

#kropkanadi #testłącza #światła #ikadru

Prezydent był gościem w programie Moniki Olejnik ”Kropka nad i”. Rodzinne zdjęcie spotkało się z ciepłym odbiorem ze strony internautów. Pod postem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy od gwiazd, jak i od “zwykłych” internautów. 

Wszyscy tęsknimy – napisała Joanna Przetakiewicz.

Mistrzyni drugiego planu – dodała Weronika Rosati.

Urocze to zdjęcie – skwitowała Natalia Kukulska.

Najlepszy! Pan Prezydent wygląda świetnie! Wszystkiego dobrego – stwierdziła Olga Frycz.

Trzeba przyznać, że to naprawdę uroczy, rodzinny portret. Aleksandra Kwaśniewska odczarowała poważny wizerunek ojca. 

Gwiazdy komentują zdjęcie Aleksandry Kwaśniewskiej © Dostarczane przez Plotek Gwiazdy komentują zdjęcie Aleksandry Kwaśniewskiej

Zostaw komentarz