Oficjalnie: Wielka walka Jana Błachowicza! Agent mistrza UFC potwierdził

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Kilka dni temu na Twitterze pojawiła się wiadomość Jona Jonesa, w której oznajmił, że Jan Błachowicz będzie jego następnym przeciwnikiem. Zapowiedź następnej walki potwierdził Abe Kawa – menadżer aktualnego mistrza UFC w wadze półciężkiej. 

– Jon powiedział mi, że kolejnym rywalem będzie Jan Błachowicz. Nigdy nie unikał pretendentów numer 1. Walczył tylko z nimi, przez całe życie – przyznał w rozmowie z “MMAJunkie” Abe Kawa.

Jan Błachowicz doczekał się walki, agent Jona Jonesa potwierdza starcie

Walka Jona Jonesa z Janem Błachowiczem jest zapowiadana od kilku tygodni. W międzyczasie pojawiło się jednak wiele spekulacji, dotyczących ewentualnego rewanżu Amerykanina z Dominickiem Reyesem. Swojego niezadowolenia z takiego scenariusza nie ukrywał Polak, który wraz ze swoją agentką – Dorotą Jurkowską, przyznali, że po wygranej z Coreyem Andersonem walkę o pas mistrzowski mieli wpisaną w kontrakcie. Jan Błachowicz szybko odpowiedział na post Jona Jonesa.

Robisz wszystko aby uniknąć swojego przeznaczenia, ale już nie ma miejsca do ukrycia Jonny.

– napisał w odpowiedzi Jan Błachowicz.

– Powiem tak: Reyes, Błachowicz, Teixeira i Santos są w moich oczach tacy sami. Żaden z nich nie wyróżnia się bardziej od pozostałych. Drobnym wyjątkiem jest Jan Błachowicz, bo to jedyny zawodnik, którego nie widzieliśmy w starciu z Jonem. Był Glovera, widzieliśmy Santosa, obejrzeliśmy Reyesa, dlatego Błachowicz będzie następny i ma największe prawo być numerem jeden w kolejce – dodał Abe Kawa. Wciąż nie znamy dokładnej daty walki Jan Błachowicz – Jon Jones

W ostatnim czasie Jan Błachowicz znacznie polepszył swoją pozycję w rankingach najlepszych zawodników MMA. “Cieszyński Książę” zajmuje obecnie trzecie miejsce w klasyfikacji zawodników wagi półciężkiej.

Zostaw komentarz