Oficjalnie! Jest data premiery pełnej wersji Valorant. Riot Games zaprasza do rozgrywki

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Po ponad miesiącu od premiery wersji testowej gry Valorant, Riot Games zdecydowało się na wydanie ogólnodostępnej wersji nowego FPS-a. Jak zapewniają twórcy, produkcja jest gotowa na oficjalną premierę, a wersja beta ma zostać zamknięta do 28 maja. 

Valorant pobił rekordy popularności, czy Riot Games jest gotowe na wydanie gry?

Valorant pobił rekordy oglądalności już tydzień po premierze. Przez pierwsze siedem dni od premiery wersji beta, portal streamingowy Twitch zarejestrował najwyższy dzienny współczynnik oglądalności produkcji Riot Games. Na wyniki mogła wpłynąć możliwość uzyskania dostępu do wersji próbnej gry, który był rozdawany podczas streamów. 

Zobacz wideo Polish Esport Cup – tak wyglądał pierwszy tydzień cz. 3

Wersja próbna była dla dewelopera szansą na wprowadzenie potrzebnych poprawek oraz nowelizację rozgrywki. Miesiąc temu pojawiła się aktualizacja, w której m. in. zmniejszono umiejętności jednej z postaci w grze – Raze oraz poprawiono program Vanguard. Jest to wewnętrzny program odpowiadający za wyłapywanie oszustów w grze. 

W oficjalnym oświadczeniu Riot Games czytamy, że serwery Valorant zostaną rozmieszczone w kilku miastach na świecie – w Warszawie, Madrycie, Londynie, Atlancie i Dallas. Producenci wciąż starają dotrzeć się do krajów azjatyckich, nie licząc Tajlandii, gdzie gra wystartuje zgodnie z planami, 2 czerwca

Zostaw komentarz