Odnaleziono ciało Shada Gasparda. 39-latek zginął jak bohater

Podziel się

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Była gwiazda WWE Shad Gaspard wraz z synem udał się na nową plażę Venice Beach w Kalifornii. W trakcie kąpieli grupę ludzi ściągnął silny prąd wsteczny. Ratownikom udało się uratować 10-letniego syna byłego wrestlera. Od niedzieli trwały poszukiwania mężczyzny, którego porwała druga fala.

Zobacz wideo “To przykre, że Tyson po 50-tce musi jeszcze boksować”

Shad Gaspard kazał ratownikom zająć się swoim synem, dlatego udało się uratować 10-latka – informuje “TMZ Sport”. Tuż po tym kolejna fala ściągnęła byłego zawodnika WWE i to był ostatni raz, gdy go widziano. Moment zanurzenia 39-latka widział jeden z ratowników biorących udział w akcji ratunkowej. 

W środę, w godzinach nocnych na plaży w Los Angeles jeden z przechodniów zauważył ciało mężczyzny, pasujące do opisu Gasparda. Jak donosi “The Sun”, departament policji w Los Angeles potwierdził, że należało do 39-latka,a rodzinę powiadomiono o śmierci byłego zawodnika WWE.

Shad Gaspard swoją przygodę z wrestlingiem rozpoczął w 2002 roku. Najbardziej znany jest z grupy Cryme Tyme tworzonej z Jaysonem Paulem. Po zakończeniu kariery w WWE 39-latek przeszedł do branży filmowej. 

Jayson Paul nie był w stanie rozmawiać po tym, gdy dowiedział się o śmierci Gasparda. – On nie może nawet nic mówić. Jest tak odrętwiały. Spędził z nim połowę swojego życia, nazywali się braćmi. Ta śmierć naprawdę nim wstrząsnęła – powiedziała matka Jaysona, Carol Paul, w rozmowie z “The Sun”.

Przeczytaj także:

Zobacz więcej

Newsy

Wypadek pod Warszawą. Dwie osoby poszkodowane. Droga zablokowana

© East News/Jakub Walasek (zdjęcie ilustracyjne) Wypadek pod Warszawą. Dwie osoby poszkodowane. Droga zablokowana W Łomiankach na trasie S7 w kierunku Gdańska samochód osobowy uderzył w barierki. W wypadku poszkodowane są dwie osoby. Droga jest

Newsy

Statut mocno naciągnięty. Powrót Kurskiego do TVP był bezprawny?

© Wikimedia Commons Jacek Kurski Resort kultury będzie chciał wyjaśnień od Rady Mediów Narodowych w sprawie powiększenia zarządu TVP. Zmieniając liczbę członków zarządu Telewizji Polskiej z trzech na czterech, Rada Mediów Narodowych zignorowała umieszczony w

Newsy

Czwarty etap znoszenia obostrzeń. Morawiecki ogłosi kolejne zmiany

© JACEK DOMINSKI/REPORTER Czwarty etap znoszenia obostrzeń. Morawiecki ogłosi kolejne zmiany Czwarty etap znoszenia obostrzeń zostanie ogłoszony na środowej konferencji premiera Morawieckiego i ministra Szumowskiego. Odmrażanie gospodarki ma dotyczyć m.in. siłowni, klubów fitness, kin i teatrów. Wśród zapowiadanych zmian