Nowy numer – wrzesień 2020

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Jeżeli gdzieś szukać inspiracji do poprawiania swoich własnych osiągów, to właśnie u nich, bez dwóch zdań. Przeczytajcie i znajdźcie swoją ścieżkę do doskonałości w pasjach.

Ponieważ ten cholerny wirus, wbrew zaklęciom, wcale się nie cofa, a przeciwnie, przyrasta, i już nikt nic nie wie, rzućcie okiem (uważnym) na naszą propozycję programu treningowego w domu. Bez specjalistycznych narzędzi, z prostym podziałem na pięć kategorii: całe ciało, góra, dół, pull, push i koniecznością znalezienia tylko jednego wolnego kwadransa dziennie.

Jeżeli nie możesz (albo nie chcesz) trenować 5 razy w tygodniu, z łatwością ułożysz sobie własny program, używając naszych wskazówek – to już nie może być prostsze. W dodatku odpada główne tłumaczenie własnego lenistwa, czyli brak czasu na siłownię. Te 15 minut da Ci nieźle w kość, ale będzie pan zadowolony.

Nadal trwa sezon wakacyjny, więc cieszmy się urlopami, zdrowiem, słońcem i lekturą nowego numeru Men’s Health, który możesz nabyć w kiosku lub natychmiast, w tej chwili, w kiosku wirtualnym TUTAJ.

Piotr Makowski

REKLAMA

żródło:

Zostaw komentarz