Nowoczesne ogrzewanie kominkowe

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Przy budowie domu , ważną częścią pokoju dziennego jest kominek, wyznacza on środkowy punkt naszego domu, gdzie możemy się spotkać z rodziną i odpocząć. Przy jego wyborze często skupiamy się na jego wyglądzie, nad tym  czy będzie dobrze pasował do przyszłego wnętrza.

Dostępny jest ogromny wybór form i kształtów, możemy zamówić gotowy wzór lub samodzielnie stworzyć własny projekt. Każdy znajdzie coś co będzie mu odpowiadać, jednym przypadnie do gustu klasyczna elegancja marmuru, innym bardziej styl starej cegły. Najbardziej popularny w ostatnim czasie staje się styl nowoczesny z prostą bryłą i kamienną ramą w okół wkładu.

Jednak urzeczeni formą miejmy na uwadze, że nie jest to jedynie element ozdobny, ale przede wszystkim urządzenie grzewcze i to bardzo efektywny a przy okazji niedrogie.

Tegoroczna zima dała nam się we znaki, mrozy sięgające kilkunastu stopni poniżej zera przypomniały nam o zaletach prostego i funkcjonalnego systemu ogrzewania. Zamarzające nowoczesne kotły kondensacyjne przypominają nam, że w domu należy mieć awaryjny system grzewczy. Także ciągle zwiększający się koszt gazu przekonuje nas do skorzystania z ekologicznych źródeł energii.

Warto już od początku zadbać, aby nasz kominek był zarówno piękny, jak i praktyczny. Wykonujemy kominki w obudowie nowoczesnej,w stylu klasycznym,w stylu rustykalnym. Budujemy także kominki ciepłe (akumulacyjne) i kaflowe, które z powodzeniem mogą zastąpić konwencjonalne CO. Nasza firma oferuje szeroki asortyment usług zduńskich:  piece kaflowe, szamotowe i piecokominki. Działamy na terenie Krakowa i okolic. Od wielu lat budujemy kominki z otwartym paleniskiem , piece z kafli i kuchnie kaflowe a od początku dziewięćdziesiątych lat montujemy wkłady grzewcze.

Zostaw komentarz