Niemiecki klub chce Lorisa Kariusa! Zaskakujący transfer coraz bliżej

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Kilka tygodni temu Loris Karius, antybohater finału Ligi Mistrzów z 2018 roku, poinformował za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, że rozwiązał umowę z Besiktasem Stambuł. – Dzisiaj zakończyłem mój kontrakt z Besiktasem. Szkoda, że tak się stało, ale powinniście wiedzieć, że próbowałem wszystkiego, aby rozwiązać tę sytuację bez żadnych problemów – napisał niemiecki bramkarz na Instagramie.

Zobacz wideo Kapitalny rajd i gol piłkarza Herthy! “Typowy Brazylijczyk” [ELEVEN SPORTS]

Klub Krzysztofa Piątka sprowadzi Lorisa Kariusa?

Przyszłość niemieckiego bramkarza wciąż nie jest znana. Karius wróci do Liverpoolu, ale nie zostanie długo na Anfield. Ma przejść do innego zespołu. Kilka tygodni temu mówiło się o zainteresowaniu ze strony Wolverhampton, który szuka zmiennika dla Ruiego Patricio. Teraz pojawiła się nowa oferta. Zdaniem “Daily Mail” Niemiec może wylądować w drużynie Herthy Berlin.

Zdaniem angielskiej gazety Liverpool pozostaje w dobrych relacjach z Herthą. Dowodem na to jest transfer Marko Gujicia, który nie mógł liczyć na regularne występy w ekipie z Anfield i został wypożyczony w lecie 2019 roku do berlińskiego zespołu. Karius wystąpił w sezonie 2019/20 w 32 meczach Besiktasu. Kontrakt 26-latka  z Liverpoolem obowiązuje do czerwca 2022 roku. 

Przeczytaj także:

Zostaw komentarz