Nie żyje ojciec Pascala Brodnickiego. Kucharz zamieścił emocjonujący wpis

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp
© instagram.com/pascal_brodnicki_official

Pascal Brodnicki stracił tatę. Smutną wiadomością podzielił się za pośrednictwem mediów społecznościowych. Zamieścił tam obszerny wpis, w którym wspomina zmarłego ojca. 

Pascal Brodnicki jest nam świetnie znany jako kucharz, którego przez wiele lat mogliśmy oglądać w reklamach czy programach kulinarnych w stacji TVN. Zawsze uśmiechnięty i pełny energii mistrz gotowania przeżywa teraz bardzo trudne chwile. Ojciec Pascala zmarł, o czym kucharz poinformował w mediach społecznościowych. 

ZOBACZ TEŻ: Pascal Brodnicki o żonie mówi niewiele, a szkoda. To PIĘKNA kobieta, która w dzieciństwie wiele przeszła. Z mężem łączy ją jedna rzecz

Ojciec Pascala Brodnickiego nie żyje 

Mimo że Pascal Brodnicki jest bardzo popularny, to pilnie strzeże prywatności. Rzadko pokazuje się publicznie z rodziną, ale jak wielokrotnie podkreślał, to właśnie najbliżsi są dla niego największym oparciem. Odejście ojca jest dla niego wielkim ciosem, o czym napisał w obszernym i pełnym emocji wpisie na Facebooku. 

Utrata ojca oznacza utratę części siebie. Ktoś, kto zawsze tam był, na dobre lub na złe. Traci naszego najlepszego nauczyciela, który tak wiele nas nauczył. Traci naszego najlepszego przyjaciela – czytamy na początku wpisu. 

W dalszej części Pascal podkreśla, jak bardzo jest wdzięczny rodzicom za wychowanie, dzięki któremu teraz może być w tym miejscu, w którym jest. 

(…) Kocham cię tato, będę trzymać cię blisko mnie, w moim sercu, jako przewodnika, a jednocześnie cenny przykład. Strasznie za tobą tęsknię. Zostawiasz wielką pustkę w moim życiu, jeśli nie wydajesz się być ze mną, że nie mogę cię dotknąć, zobaczyć ani usłyszeć, wiem, że zawsze będziesz nad nami czuwał, jak zawsze. Pożegnanie. Kocham Cię – zakończył. 

Cały wpis Pascala Brodnickiego przeczytacie poniżej:

Pascal Brodnicki nie napisał, co było przyczyną śmierci jego taty. W tym trudnym dla niego momencie składamy wszystkim najbliższym ojca Pascala głębokie wyrazy współczucia. 

Czytaj także

Zostaw komentarz