“Nie rozumiem, dlaczego chcecie śmierci McGregora. Zrobiłbym co chciał”

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Kamaru Usman zabrał głos na temat walki o pas mistrzowski UFC w wadze półśredniej, którą miałby stoczyć z Conorem McGregorem. Nigeryjczyk za pośrednictwem mediów społecznościowych zakpił z irlandzkiego zawodnika i napisał, że pokonałby McGregora bez problemów.

Naprawdę nie rozumiem, dlaczego wszyscy chcecie jego śmierci!! Wyr***ałbym go tam, gdybym tylko chciał, a on nic by z tym nie zrobił. Dajcie ku**a spokój.

– czytamy w poście mistrza UFC w wadze półśredniej.

Conor McGregor wróci do oktagonu na walkę o pas mistrzowski?

Konflikt między zawodnikami ciągnie się od dłuższego czasu. Kamaru Usman i Conor McGregor wzajemnie zaczepiają się w mediach społecznościowych. Na wiadomość Irlandczyka, że szedł do wagi 170 lbs (+/- 77 kg), Nigeryjczyk szybko odpowiedział, aby odstawił swój alkohol. 

Musisz być pijany znowu to pisząc. Odstaw to whiskey dzi*ko

– napisał Kamaru Usman. 

Conor McGregor swoją ostatnią walkę stoczył podczas gali UFC 246 w styczniu 2020 roku. Po ponad roku przerwy, 31-letni zawodnik MMA pokonał w ciągu 40 sekund Donalda Cerrone. Kamaru Usman nie przegrał walki od 2013 roku, a w pozostałych szesnastu starciach, siedmiokrotnie wygrywał przez nokaut. Pas mistrzowski zdobył w marcu 2019 roku, pokonując Tyrona Woodley’a. Ostatnią walkę, w której obronił mistrzostwo w wadze półśredniej, stoczył w grudniu ubiegłego roku. 

Zostaw komentarz