Nie podobają im się nogi, biodra, policzki, paznokcie… Gwiazdy też mają KOMPLEKSY

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp
Nie podobają im się nogi, biodra, policzki, paznokcie… Gwiazdy też mają KOMPLEKSY

Nie podobają im się nogi, biodra, policzki, paznokcie… Gwiazdy też mają KOMPLEKSY

© Dostarczane przez Kozaczek

Kto nie boi się mówić o swoich niedoskonałościach?

Uchodzą za piękności, błyszczą na ściankach, wybiegach, na ekranach. Mimo to nie są zadowolone ze swojego wyglądu. Okazuje się, że i gwiazdy i celebrytki mają kompleksy. Jakie?

Swego czasu Joanna Krupa wyznała, że ​​nie zna kobiety, która nie ma kompleksów. Ja wyliczyła swoje.

Zawsze mam podpuchnięte oczy, często często czuję, że mam trochę napuchnięty. No i mam długie palce u stóp. Do tego mam cellulit – mówiła.

NATURALNA Joanna Krupa na zdjęciu męża. Sama dodałaby taką fotkę?

Megan Fox wiele osób zachwyca swoją urodą, ale i ona nie jest idealna. Aktorka cierpi na brachydaktylię, czyli krótkopalczastość. To wada wrodzona polegająca na skróceniu dłoni dłoni i stóp (lub) stóp. W przypadku aktorki chodzi o krótsze kciuki, które ponoć “przyprawiły ją o bezsenne noce”.

Ponoć nawet w jednej z reklam z przeciw Megan ekipa załatwiła aktorce dublerkę dłoni!

Aktorka Weronika Rosati nastaw, że jej dłonie nie wyglądają dobrze przez … paznokcie.

Mam bardzo kruche paznokcie. I nie potrafię przyjść na bankiet z dobrotym manikiurem. Z tego powodu jestem bardzo często krytykowana – przyznała się w jednym z wywiadów.

Weronika Rosati w ZJAWISKOWEJ kreacji z trenem projektu swojej mamy

Aktorka i modelka wyznała, że ​​nie czuje się idealna i wymieniła, co jej się w sobie nie podoba.

Przecież każda kobieta ma kompleksy, tylko każda inne. Mam ci powiązane? Proszę bardzo: cellulit, krzywe nogi, duże stopy i biel – wyznała w rozmowie z magazynem “Pani.

Katarzyna Smutniak pokazała, jak wygląda twarz osoby, która zmaga się z bielactwem

Hanna Lis zdradziła kiedyś, że nie jest zadowolona ze swoich kości policzkowych. W magazynie „Pani” wyznała, że ​​wszystkie kobiety w jej rodzinie mają wystające kości policzkowe.

Kompleksy ma także Marta Żmuda Trzebiatowska. Aktorka w przeszłości na łamach „Twój styl” wyznała, co jej się w sobie nie podoba.

Mam cellulit i krzywe nogi, jakbym w dzieci siedziała okrakiem na beczce – mówiła.

To zaskakujące, ale nawet Anja Rubik, która jest rozchwytywana całym bogactwie ma, co do swojego ciała. Nie podobają jej się jej biodra i oznacz, że ma zbyt cienkie włosy.

Nie lubię w sobie rzeczy, najbardziej bioder – mówiła w Elle.

;

Anja Rubik będzie pielęgniarką? Modelka wyjawiła swoje plany na przyszłość

Subicka przyznała, że ​​bardzo kocha swoje ciało, jednak jest coś, co jej trochę przeszkadza. Dodała, że ​​ten kompleks wystąpił przez jej poprzednie związki. Na jej głowę i zdecydowała, że ​​kiedyś kiedyś się tym zajmie. Ja tak zrobiła – zliftingowała pośladki.

Pomiar treningów, diety, tego, że jestem szczupła… mam mały kompleks. Mam „uparty” tłuszcz pod pupą i nigdy nie miałam tego wycięcia. Ja mówiłam, że moje nogi nie miały końca. Drażniło mnie to, że mam urzeźbione ciało, az zawsze nie do końca tak, jakbym chciał. Ta „uparta” część nazywa się bananowymi bułeczkami. Ja swoje ciało bardzo lubię, bardzo je kocham, ale część ta pod pupą gdzieś mi tam przeszkadzała od wielu lat, dlatego dziś będę nad tym działać. Oprócz tego, że będę usuwać tkankę tłuszczową, będę badać też mięśnie – wyjaśniła Sandra.

Vanessa Hudgens twierdzi, że zbyt dużo waży i ma za mały biust. Dodatkowo twierdzi, że ma okrągłą twarz, krótkie i grube nogi.

Marta Wierzbicka wielokrotnie powtarzała, że nie lubi swojego biustu, bo jest za duży… Zastanawiała się nawet nad zmniejszeniem piersi. Najbardziej znany jej cytat to ten z programu Kuby Wojewódzkiego.

Ja tych k****w nienawidzę! – powiedziała w show.

Marta Wierzbicka zdradziła, ile WAŻY. Opowiedziała też o swojej filozofii jedzenia

Zostaw komentarz