“Nic się nie stało” ONLINE. Gdzie obejrzeć dokument Latkowskiego w internecie?

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Nic się nie stało - ONLINE: gdzie obejrzeć dokument Latkowskiego w internecie? © Artur Zawadzki/REPORTER/EASTNEWS Nic się nie stało – ONLINE: gdzie obejrzeć dokument Latkowskiego w internecie?

“Nic się nie stało” to nowy film, który przygotowała Telewizja Polska. Głośna produkcja, której autorem jest Sylwester Latkowski, ma poruszać problem, jakim jest pedofilia wśród polskich elit. Przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy, kiedy premiera filmu “Nic się nie stało” w TV i online 2020 oraz gdzie go będzie można oglądać.

Film “Nic się nie stało” – kiedy premiera w TV i ONLINE produkcji o pedofilii wśród elit? Gdzie będzie można go obejrzeć? O czym dokładnie będzie opowiadać? Co już wiadomo na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy premiera filmu “Nic się nie stało” i gdzie oglądać.

Nic się nie stało – kiedy film w telewizji? [DATA PREMIERY]

Na początku grudnia 2019 pojawiła się informacja, że Telewizja Polska przygotowuje film “Nic się nie stało”. Jak informuje portal Wirtualne Media, głośna produkcja, której autorem jest Sylwester Latkowski, ma poruszać problem, jakim jest pedofilia wśród polskich elit. 4 grudnia na profilu filmu na Twitterze zamieszczone zostało zdjęcie z planu, a w opisie podkreślono, że jest to jeden z ostatnich dni zdjęciowych.

Niedługo go pokażemy, wstrząsający. Będzie dym – zapowiedział prezes TVP, Jacek Kurski. Gdy atakuje się społeczeństwo propagandą lewicową – pokazujemy, jak to wygląda od kulis w reportażu „Inwazja”. Gdy próbuje się zredukować problem pedofilii do księży, przypominamy film „Pedofilia” Latkowskiego – stwierdził.

Dodatkowo na profilu Sylwestra Latkowskiego na Facebooku pojawił się następujący wpis:

To będzie opowieść o bezsilności. W 2005 roku zrealizowałem film Pedofile. Od tamtego czasu przyglądałem się blisko kilku sprawom. Nic się nie zmienia. Bogaci i wpływowi omijają prawo i czują się bezkarni. Zajmując się pedofilia wśród elit, tylko się obrywa. Jeden z ostatnich dni zdjęciowych filmu „Nic się nie stało”. #NicSięNieStało

W związku z tym wiele osób zaczęło poszukiwać w sieci informacji na temat tego, kiedy film “Nic się nie stało” w TV. Premiera w telewizji zaplanowana została na środę, 20 maja 2020 roku. Dokument Sylwestra Latkowskiego będzie można obejrzeć w TVP1 o godzinie 21:00. 

Sylwester Latkowski – kim jest reżyser filmu “Nic się nie stało”? [KSIĄŻKI, TWITTER]

Film Nic się nie stało – ONLINE. Gdzie obejrzeć w internecie?

Osoby, które o wskazanej porze nie mogą pojawić się przed telewizorami, szukają w sieci informacji o możliwości obejrzenia filmu “Nic się nie stało” online. Produkcja dostępna jest bezpłatnie w internecie w serwisie VOD.

Poniżej publikujemy zwiastun filmu “Nic się nie stało” Sylwestra Latkowskiego.

RadioZET.pl/JW

Zostaw komentarz