Natalia Siwiec w towarzystwie męża, córki i Blanki Lipińskiej rozpływa się nad muzycznymi umiejętnościami Barusia na Półwyspie Helskim

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

W show biznesie często zdarzają się zawiązywać nieoczywiste przyjaźnie. Jedną z nich z pewnością jest zażyła relacja rodziny Natalii Siwiec i Mariusza Raduszewskiego z Jarkiem Bieniukiem i jego dziećmi.

Rodziny darzą się wyjątkową sympatią, często odwiedzając się i spędzając ze sobą dużo czasu. Niedawno w mediach pojawiły się nawet plotki o uczuciu łączącym Oliwię Bieniuk i Mateusza Raduszewskiego – syna męża Siwiec. Choć początkowo im zaprzeczyli, to jednak nie przestali dawać pożywki portalom plotkarskim, przyznając, że “mają się ku sobie”.

bCFgsklP

Do przyjaciół rodziny Siwiec i rodziny Bieniuków zaliczyć można także Blankę Lipińską i Aleksandra Milwiwa-Barona. Para od samego początku wzbudza wiele emocji, które podsycają, bombardując fanów wspólnymi zdjęciami i relacjami z niemal każdego intymnego momentu.

Autorka “kaszubskiego porno” i jej partner spędzają obecnie wakacje na Półwyspie Helskim, gdzie – jak pochwaliła się Blania – pojechali “srogo wypasionym” kamperem. Okazuje się, że celebryci nie są tam osamotnieni, a wolny czas spędzają razem z Natalią Siwiec, Mariuszem, małą Mią i Oliwią Bieniuk.

bCFgsklV

W poniedziałek grono przyjaciół wybrało się na plażę, by tam w skupieniu wysłuchać koncertu Barona, który przygrywał na swoim ulubionym instrumencie – hang drum. Niedawno Baruś chwalił się w wywiadzie, że jest to “instrument, który leczy”.

Ten instrument jest dostrojony do 440 herców. Jest dostrojony do wibracji ziemi. Ta wibracja ma tę specyfikę, że może cię uzdrowić, może zadać ci ból, może cię uśpić. Jest on leczącym instrumentem, a dodatkowo pięknie brzmi – zachwalał w wywiadzie Baruś.

Celebryta chyba rzeczywiście nie przesadzał co do możliwości instrumentu, bo kojącymi dźwiękami udało mu się uśpić córkę Natalii i Mariusza, która uroczo zasnęła w ramionach “cioci” Blanki.

Zobaczcie, jak spędzali razem czas. Uroczy widok?

bCFgsklW
bCFgsklX
bCFgsklY
bCFgskmq

żródło:

Zostaw komentarz