Natalia Kukulska dostała wiadomość o zmarłej mamie! Łzy same cisną się do oczu

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Zdjęcie Natalia Kukulska dostała wiadomość o zmarłej mamie! Łzy same cisną się do oczu © Tadeusz Wypych/REPORTER/East News Zdjęcie Natalia Kukulska dostała wiadomość o zmarłej mamie! Łzy same cisną się do oczu

Natalia Kukulska dostała wstrząsającą wiadomość o swojej mamie! Przekazała ją jej koleżanka z branży, Ania Rusowicz. 

Anna Jantar zginęła w 1980 roku, w jednej z największych katastrof lotniczych na Okęciu. Artystka wracała wówczas z trasy koncertowej po Stanach Zjednoczonych. Jej córka, Natalia Kukulska, dziś jest już dorosłą kobietą i od czasu do czasu wspomina swoją mamę. Ostatnio jednak dostała wstrząsającą wiadomość na temat wypadku tego samolotu. Okazuje się, że miała przekazać ją jej koleżanka z branży, Ania Rusowicz.

Zobacz także:

Natalia Kukulska pokazała kartkę z pamiętnika swojej mamy. Ujawniła ją po 44 latach! 

Natalia Kukulska dostała wstrząsającą wiadomość o swojej mamie! 

Natalia Kukulska dba o pamięć o swojej mamie. Choć miała zaledwie 4 lata, gdy Anna Jantar zginęła w katastrofie lotniczej, do dziś czule ją wspomina, a na jaw wychodzą nowe fakty w sprawie wypadku samolotu. 

Zobacz także:

Szokujące doniesienia z życia Anny Jantar! Mąż podejrzewał ją o romans

Natalia Kukulska na zdjęciu z 15-letnią córką. Są identyczne! “Jak odbicie w lustrze”

Jak się teraz okazuje, Natalia miała dostać niedawno zaskakującą wiadomość od koleżanki z branży. Ania Rusowicz jest córką Ady Rusowicz, legendarnej wokalistki zespołu Niebiesko-Czarni. Jak podaje portal Kobieta.wp.pl, było blisko, żeby Ada Rusowicz także znalazła się na pokładzie samolotu z Anną Jantar. 

Niesamowite jest, że moja mama miała lecieć z twoją tym samym samolotem, bo Niebiesko-Czarni byli też w tym czasie w USA. Została, bo chciała jeszcze pobuszować po sklepach, a twoja się spieszyła do ciebie… Jak w filmie “Oszukać przeznaczenie”, moja mama zginęła w wypadku samochodowym w 1991 w Sylwestra, spiesząc się do mnie. Zostaje pamięć, zostają piosenki – Kobieta.wp.pl przytacza słowa Rusowicz. 

Jak podaje VIVA.pl, te słowa znalazły się także w książce “Tyle słońca” autorstwa Marcina Wilka. Jest to biografia Anny Jantar, wznowiona w tym roku z okazji 70. rocznicy urodzin artystki. 

Zobacz także:

Natalia Kukulska wspomina ostatnie święta z Anną Jantar: “Ostatni raz śpiewała kolędy”

Zostaw komentarz