Najpiękniejsze trasy samochodowe w Polsce: wakacyjne inspiracje dla fanów podróży na 4 kołach

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Lubicie jeździć samochodem i podziwiać zmieniający się za oknem krajobraz? A może po prostu jesteście fanami indywidualnych wyjazdów, gdzie nie ogranicza was nic, łącznie ze środkami transportu publicznego? Jeśli tak, sprawdźcie 10 najpiękniejszych tras samochodowych w Polsce. W dobie nowej normalności wyjazd własnym samochodem na własną rękę to najbezpieczniejszy sposób podróżowania. Oto wakacyjne inspiracje dla zmotoryzowanych.

Wakacje 2020 a koronawirus

Mimo obecnie luzowanych obostrzeń branża turystyczna ucierpiała mocno, i to na całym świecie. Choć w teorii podróżować już można, i to nawet za granicę, wiele osób zdecydowało się zmienić plany urlopowe. Światowa Rada Podróży i Turystyki pod koniec kwietnia szacowała, że pracę stracić może nawet 100 milionów osób związanych z branżą.

Jak zaplanować urlop w związku z pandemią?

Punkty noclegowe i gastronomiczne są z powrotem otwarte, jednak ich właściciele muszą przestrzegać specjalnych wytycznych. Możliwy jest także wyjazd za granicę, najlepiej i najbezpieczniej jednak zaplanować indywidualny wyjazd z osobami, z którymi przebywamy na co dzień. W tym celu warto przejrzeć najwspanialsze trasy samochodowe w kraju.

Aby zobaczyć nasze propozycje, przejdź do galerii.

Czytaj także

Wideo

Źródło:

Zostaw komentarz