Najdziwniejsze wideo, jakie dziś zobaczycie. Wylądował helikopterem na stacji benzynowej w Garwolinie

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Najdziwniejsze wideo, jakie dziś zobaczycie. Wylądował helikopterem na stacji benzynowej w Garwolinie © youtube.com/mojacukrzyca.tv Najdziwniejsze wideo, jakie dziś zobaczycie. Wylądował helikopterem na stacji benzynowej w Garwolinie

Kogoś poniosła ułańska fantazja. Na Mazowszu, a konkretnie w Garwolinie doszło do kuriozalnej sytuacji. Pilot małego helikoptera wylądował na stacji benzynowej. Chciał tylko zatankować.

Takich cudów nie zobaczycie nigdzie indziej. Nielichy widok zastali w poniedziałek 18 maja kierowcy i klienci na stacji benzynowej Shell przy drodze ekspresowej S17 w Garwolinie (okolice Warszawy, województwo mazowieckie). Przy jednym z dystrybutorów zatrzymał się bowiem… mały helikopter.

Przyleciał na stację benzynową helikopterem. Chciał zatankować

Na temat eskapady pilota napisał jako pierwszy lokalny portal e-garwolin.pl. Według jego informacji niewielki helikopter wylądował na stacji Shell w poniedziałek w godzinach popołudniowych. Same nagrania krążą już po sieci i zostały obejrzane kilkanaście tysięcy razy. Prawdę mówiąc, my wciąż nie potrafimy uwierzyć w to, co tu się odśmigłowało. Zresztą zobaczcie sami:

[embedded content]

Zobacz także:

Wozili Bartka od szpitala do szpitala. Nastolatek nie żyje

Typowy dzień w Łodzi? Naćpany, pijany i bez prawa jazdy uciekał policji

Według informacji podanych przez jednego z czytelników e-garwolina helikopter po prostu nie miał już paliwa, więc musiał zatankować. Stacja była po prostu najbliższym źródłem benzyny.

– Lądowanie w Garwolinie. Paliwa zabrakło. Pilot wepchał go pod dystrybutor, zatankował i około 18.30 jak gdyby nigdy nic po prostu wystartował. Taka ciekawostka – pisał czytelnik portalu e-garwolin.pl, pan Jerzy.

Cóż, panie Jerzy, w imieniu tysięcy internautów serdecznie dziękujemy za taką ciekawostkę. 

Zobacz także:

Krzysztof Jackowski ostrzega Polaków przed Szumowskim

W Żarach jak w GTA. Uciekał skradzionym autem, zaczął strzelaninę z policją

Zostaw komentarz