“Na Wspólnej”. Aktor serialu, Dawid Czupryński, wziął ślub (ZDJĘCIA)

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Dawid Czupryński, znany fanom głównie z roli Bruno w serialu Na Wspólnej, ożenił się. W sobotę 15 sierpnia aktor powiedział “tak” swej wybrance, Patrycji Filimon.

W czasie epidemii trudniej jest zorganizować ślub i wesele. Wiele par młodych przełożyło uroczystości, część decyduje się na mniejsze imprezy. Aktor “Na Wspólnej” zaprosił na swój ślub grono przyjaciół i rodzinę.

bCPSBIjX

Limit gości na weselu. “To jak najbardzoiej logiczne”

Czupryński, który poza serialem grywa też na deskach teatrów, a także występuje w filmach, nie krył radości i satysfakcji. Dumny, świeżo upieczony mąż wychodząc z kościoła uśmiechał się od ucha do ucha. Panna młoda wyglądała uroczo w klasycznej sukni z dużym dekoltem. Patrycja Filimon miała nisko upiętego koka i welon.

Żona Czupryńskiego jest związana z branżą filmową. W 2019 roku skończyła Montaż filmowy na Wydziale Reżyserii Filmowej i Telewizyjnej PWSFTviT w Łodzi. 27-latka ma na koncie udział w wielu projektach.

W uroczystości wzięło udział kilku znajomych celebrytów Dawida Czupryńskiego. Nie zabrakło aktora, Marcela Sabata oraz aktorki Barw szczęścia, Agnieszki Mrozińskiej.

bCPSBIkd

Większość uczestników imprezy dostosowała się do obowiązujących rygorów sanitarnych, niektórzy jednak zrezygnowali z maseczek.

Zobaczcie zdjęcia panny młodej i gości.

bCPSBIke
bCPSBIkf
bCPSBIky

Źródło:

pudelek.pl

żródło:

Zostaw komentarz