Minge na zdjęciu sprzed 25 lat. Bardzo się zmieniła?

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp
Ewa Minge

Ewa Minge

© Instagram/eva_minge

Ewa Minge znowu wspomina młodzieńcze lata. Tym razem pokazała zdjęcie z czasów, gdy zdobyła pierwszy gabinet. Musimy przyznać, że jej stylizacja zachwyca.

Ewa Minge w ostatnim czasie chętnie wybiera się na “spacer w przeszłość”. Jej ostatnie zdjęcia zamieszczone na instagramowym profilu były z jej szkolnych lat. Teraz projektantka postanowiła pokazać, jak wyglądała, gdy zdobyła swój pierwszy gabinet dla projektanta.

Zobacz także:

Odtwórz ponownie wideo

NASTĘPNY

 • Palacze bardziej narażeni na Covid-19

  Palacze bardziej narażeni na Covid-19

  Według nowych badań palenie może podnieść ryzyko zapadnięcia na Covid-19 poprzez podniesienie poziomu enzymu, który umożliwia koronawirusowi dostęp do komórek płuc – poinformował Bloomberg. Badania przeprowadzili uczeni z Kanady.

  Logo PAPPAP
 • Jak poprawnie nałożyć i zdjąć maseczkę

  Jak poprawnie nałożyć i zdjąć maseczkę

  Główny Inspektorat Sanitarny zamieścił na swoich stronach instrukcję, jak poprawnie nałożyć i zdjąć maseczkę. Podkreśla w niej, aby przed założeniem maseczki zadbać o czystość dłoni – umyć je wodą z mydłem lub zdezynfekować płynem na bazie alkoholu.

  Logo PAPPAP
 • Czego w epidemii najbardziej boją się Polacy?

  Czego w epidemii najbardziej boją się Polacy?

  Psycholodzy zbadali nastroje Polaków związane z epidemią koronawirusa. Poziom lęku związany z epidemią COVID-19 jest dość wysoki. Znaczna większość badanych boi się, że zachoruje ktoś im bliski (73 proc.). Obawiają się też przepełnionej służby zdrowia (72 proc.), albo kryzysu finansowego (71 proc.).

  Logo PAPPAP

NASTĘPNY

NASTĘPNY

Ewa Minge na starych zdjęciach

Na profilu Ewy pojawiło się zdjęcie w dość nietypowej stylizacji. 25 lat temu projektanta miała krótko obcięte czarne włosy. Co więcej, zdecydowała się na modną w tamtych latach prostą grzywkę. To całkowite przeciwieństwo obecnej burzy rudych loków.

No dobra… Taka ja jakieś 26 lat temu. Mówię kameleon. Lubię zmiany, lubię eksperymenty i nie chodzi o to, by się komuś podobać czy brak akceptacji własnej. Chodzi wyłącznie o kreacje. W mojej autobiografii napisałam, że urodziłam się, by stworzyć świat z mojej wyobraźni. To mój świat, moja wyobraźnia i jej konsekwencje. Nuda nie jest bliska mojej naturze, jeżeli już się zdarzy, to prowadzi prosto do smutku, a ten nie jest twórczy. Sesja stara jak mój pomysł na modę. Świętowałam wówczas otwarcie mojego pierwszego profesjonalnego gabinetu… szefowej. Po tułaczce w mało wygodnych pomieszczeniach, ale bardzo twórczych, dorobiłam się profesjonalnej firmy i biura marzeń. Dzisiaj inaczej patrzę na pracę, a czas pokazał, że gabinet jest zbędny, bo nigdy w nim nie pracuje. Wole z dziewczynami na wzorcowni. Tam dzieje się – napisała.

Takie wydanie bardzo przypadło do gustu obserwatorom projektantki. Trzeba przyznać, że mimo upływu lat Ewa niewiele się zmieniła.

Zmieniła Pani tylko włosy! Twarz można poznać w wielkim tłumie.

Fakt, jesteś tak barwna i tak często się zmieniasz, że nie nadążam, ale to jest genialne i bardzo odważne – piszą internauci.

To zdjęcie jest kolejny dowodem na to, że Ewa prawdopodobnie nie ingerowała w urodę, jak twierdzą niektórzy internauci. Sama projektantka uważa, że wygląd spowodowany jest chorobą, z którą zmaga się od lat. Jej fotografie z przeszłości z pewnością dadzą do myślenia hejterom projektantki.

Więcej zdjęć Ewy Minge z młodzieńczych lat możecie zobaczyć TUTAJ.

Czytaj także

Zostaw komentarz