Miłośnicy wina powinni zamknąć oczy. 50 tys. litrów trunku wylało się na ulicę

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

50 tys. litrów wina na ulicy. Widok, który może wywołać u niektórych smutek, został nagrany w jednej z hiszpańskich winnic.

Awaria zbiornika z winem © Twitter / @RadioAlbacete Awaria zbiornika z winem

W hiszpańskiej miejscowości Villamalea, która położona jest w południowo-wschodniej części kraju, niedaleko Walencji, doszło do niecodziennej awarii. Jak donoszą lokalne media, w wyniku rozszczelnienia zbiornika w jednej z miejscowych winnic, na ziemię wylało się około 50 tys. litrów wina. Film z wydarzenia zamieściło na Twitterze Radio Albacete. Dla wielu osób ten widok może być naprawdę smutny.

Nie mogli nic zrobić

Jak twierdzą pracownicy winnicy, którzy nagrali film, jedyne co pozostało im w tej sytuacji, to udokumentować całe wydarzenie. W momencie, gdy zorientowali się, że ze zbiornikiem dzieje się coś nieprawidłowego, na jakąkolwiek interwencję było już za późno. Postanowili więc chociaż nagrać dość widowiskowy film, który szybko stał się bardzo popularny w mediach społecznościowych. Twitta z nagraniem udostępniło blisko 13 tys. osób i zebrał on już prawie 51 tys. polubień.

W komentarzach pod twittem radia można znaleźć wiele podpowiedzi pomysłowych internautów. Twierdzą oni, że sprawę dało się na kilka sposobów uratować.

Kilkadziesiąt tysięcy litrów wina na ulicy. Wezwano ambasadora

Zostaw komentarz