Mężczyzna w stroju inspirowanym “Domem z papieru” w masce Dalego zadzierał z policją we Włocławku

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Mężczyzna w stroju inspirowanym "Domem z papieru" w masce Dalego zadzierał z policją we Włocławku © Mężczyzna w stroju z “Domu z papieru” zadzierał z policją Mężczyzna w stroju inspirowanym “Domem z papieru” w masce Dalego zadzierał z policją we Włocławku

Mężczyzna w stroju charakterystycznym dla gangu Profesora z serialu “Dom z papieru” zaczepiał policję i mieszkańców we Włocławku. Był pijany.

Gang Profesora z serialu “Dom z papieru” charakteryzuje się czerwonymi kombinezonami oraz maskami Salvadora Dalego. Właśnie w takim stroju pojawił się na ulicach Włocławka pewien mężczyzna.

Mężczyzna w stroju z “Domu z papieru” zadzierał z policją

W środę 12 sierpnia około godziny 13 na ulicy 3 Maja we Włocławku pojawił się mężczyzna przebrany za postać ze znanego serialu. W tym samym czasie policjanci zabezpieczali teren obok budynku Urzędu Miasta z powodu alarmu bombowego. Jak donosi portal wloclawek.naszemiasto.pl, mężczyzna podszedł do radiowozu i zaczął ubliżać policjantom. Potem zaczepiał także przechodniów.

Dowiedz się więcej: Popularna sieć kin obciąży klientów kosztami środków ostrożności przed COVID-19

35-latek okazał się być kompletnie pijany. Mundurowi zatrzymali go i przewieźli na Komendę Miejską Policji we Włocławku. Jak poinformowała portal Anita Szefler-Ciupińska, rzecznik miejscowej policji, mężczyzna miał prawie 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Fan “Domu z papieru” podobno nie był w żaden sposób powiązany z alarmem bombowym w urzędzie.

Dowiedz się więcej: Chciał spać, ale przeszkadzała mu kosiarka, więc groził sąsiadowi pistoletem

Zostaw komentarz