Meghan Markle pisała w “SEKRETNYM DZIENNIKU” o księżnej Kate! “Od początku nie umiały się dogadać”

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Nie da się ukryć, że wybranka Harry’ego od początku nie miała dobrej prasy i raczej nie może liczyć na sympatię Brytyjczyków. Przeciwnie – media prześcigają się w doniesieniach o kolejnych wpadkach byłej księżnej Sussex.

bCAWIInb

W kwietniu magazyn In Touch dotarł do “sekretnych zapisków” księżnej z dziennika, który prowadziła w latach 2017-2018. Meghan wyznawała w nich, że “książę Karol to wielki flirciarz”, a “milczenie Kate jest straszne”. Najnowsze publikacje mają być ponoć poświęcone właśnie księżnej Kate.

Jak informuje Women’s Day, żona Williama obawia się kolejnego skandalu.

bCAWIInh

Powstało 300 stron odręcznych zapisków Meghan z życia w Kensington. Dużo miejsca poświęca temu, jak bardzo nie radziła sobie w relacjach z Kate. Panie nie umiały się dogadać od samego początku twierdzi informator gazety.

Co więcej, Kate jest przekonana, że to za sprawką Meghan magazyn Tatler opublikował krzywdzący artykuł o tym, że jest “wściekła i coraz bardziej obciążona pracą”. Markle przyjaźni się bowiem z Jessicą Mulroney, która jest bratową byłej dziennikarki gazety, Vanessy Mulroney.

Jesteście ciekawi zapisków Meghan?

bCAWIIni
bCAWIInC

żródło:

Zostaw komentarz