”Masakra”, ”Nie zdam tego”. Pierwsze komentarze po maturze z matematyki

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

''Masakra'', ''Nie zdam tego''. Pierwsze komentarze po maturze z matematyki © East News/Tomasz Jastrzebowski ”Masakra”, ”Nie zdam tego”. Pierwsze komentarze po maturze z matematyki

We wtorek tegoroczni maturzyści podeszli do egzaminu maturalnego z matematyki na poziomie podstawowym. W sieci można przeczytać pierwsze komentarze abiturientów.

We wtorek rano maturzyści przystąpili do obowiązkowej matury z matematyki na poziomie podstawowym. Rozpoczęła się ona o 9. Egzamin trwa 170 minut. Część zdających opuściła już sale egzaminacyjne. W sieci zawrzało.

Komentarze po maturze z matematyki

W sieci możemy przeczytać już komentarze maturzystów po obowiązkowym egzaminie z matematyki. Zdania są podzielone. Według niektórych matura z matematyki nie była trudna.

Oprócz jednego zamkniętego jestem pewna wszystkich zadań.

 

Zamknięte były proste.

 

Zamknięte były mega proste. Otwarte już tak średnio.

Jednak większość maturzystów twierdziła, że tegoroczna matura z matematyki była trudna.

Za ładnie przyklejone naklejki będą jakieś punkty?

 

I ch*** nie zdam.

 

Weszłam do domu i po prostu się poryczałam.

 

Nie jestem pewna żadnej odpowiedzi.

 

To była masakra.

Matura 2020

Pierwotnie sesja maturalna miała się rozpocząć 4 maja, ale w związku z epidemią koronawirusa od 12 marca zawieszone są stacjonarne zajęcia w szkołach, od 25 marca szkoły mają obowiązek kształcenia zdalnego. Przesunięto też terminy egzaminów zewnętrznych, w tym matur. Zmieniono też część przepisów dotyczących samej matury.

Zobacz także

Alarm bombowy w szkołach w Tychach. Interweniowały służby

We wtorek o godzinie 14:00 po obowiązkowej maturze z matematyki odbędzie się egzamin z języka łacińskiego i kultury antycznej. Nie jest on obowiązkowy, pisać go będą tylko chętni.

RadioZET.pl/PAP

Zostaw komentarz