Mariusz Węgłowski z serialu “Policjantki i policjanci” uczcił 20. rocznicę ślubu. Dodał zdjęcie sprzed lat. Zmienił się?

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp
Węgłowski Mariusz, Vu Manh Katarzyna

Węgłowski Mariusz, Vu Manh Katarzyna

© KAPIF.pl

Mariusz Węgłowski od 20 lat jest szczęśliwym mężem. Żona aktora to przepiękna kobieta.

Mariusz Węgłowski zdobył szerszą popularność dzięki udziałowi w programie “Taniec z Gwiazdami”. Wcześniej widzowie mogli kojarzyć go przede wszystkim z produkcji TV 4, w których to wcielał się w postać Mikołaja Białacha. Węgłowski ma też na koncie epizodyczne role w “Świecie według Kiepskich” i “Pierwszej miłości”. Mimo dorobku telewizyjnego aktor stroni od show-biznesu. Nie spotkamy go na ściankach. Chętnie za to udziela się w mediach społecznościowych.

Instagramowy profil Mariusza Węgłowskiego śledzi ponad 70 tysięcy osób. To właśnie tam gwiazdor serialu “Policjantki i policjanci” w wyjątkowy sposób uczcił kolejną, dwudziestą już, rocznicę ślubu. Pochwalił się sklejką dwóch zdjęć. Pierwsze z nich zostało wykonane w dniu zaślubin, a drugie dwie dekady później.

20 lat minęło jak jeden dzień – dopisał.

Kilka dni później Mariusz Węgłowski wyjawił, że celebracja rocznicy ślubu została połączona z inną szczególną okazją.

20-ta rocznica ślubu na 18-tych urodzinach córeczki. Takie rzeczy tylko w Polsce. Pozdrowionka kochani. Czas płynie, a w sercu ciągle maj – czytamy obok zdjęcia, na którym towarzyszy mu żona.

W komentarzach od razu pojawiły się ciepłe słowa ze strony znajomych i sympatyków Mariusza Węgłowskiego.

Wyglądacie absolutnie fantastycznie!

Jest moc!

Piękna żona. Gratuluję – czytamy.

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć przynajmniej kolejnych 20 lat w szczęściu i miłości!

Ten Kim Kardashian kosztował 13 mln złotych. I to wcale nie rekord! Najdroższe pierścionki zaręczynowe gwiazd. Jest polski akcent

Zostaw komentarz