Marietta z “Hotel Paradise” pozuje z Łukaszem “Długim” i ogłasza: “NOWY ETAP ŻYCIA”

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Kilka miesięcy temu Marietta Witkowska i Krzysztof “Chris” Ducki wygrali program Hotel Paradise i z luksusowego domu na Bali wyjechali z nagrodą w wysokości 100 tysięcy złotych.

Ich relacja od początku była burzliwa. Najpierw w ogóle nie byli sobą zainteresowani i nawet się nie lubili. Z czasem postanowili dać sobie szansę. Odkąd zostali parą, epatowali przed kamerami uczuciem, wyznawali sobie miłość, a nawet przebąkiwali o ślubie i dzieciach. Widzowie byli też światkami ich gorących kłótni.

bCBewdjb

Fani tej pary zastanawiali się, czy uda jej się przetrwać po programie. Chris deklarował nawet, że dla Marietty przeprowadzi się do Polski, a także… sfinansuje jej operację nosa. Okazało się jednak, że w realnym życiu Marietta i Chris szybko się sobą znudzili. Ostatnio ogłosili, że nie są już razem. Zapewnili jednak, że rozstają się w przyjaźni.

Niestety, nie udało się i musimy się z tym pogodzić. Rozstajemy się z szacunkiem i przyjaźnią w naszych sercach – pisali.

bCBewdjh

Natychmiast po zerwaniu z Chrisem Marietta znalazła pocieszenie w ramionach innego uczestnika programu, Łukasza “Długiego”. Na Instagramie pochwaliła się ich wspólnym zdjęciem.

Przyjaciół mam WIELKICH. Nowy etap życia – napisała.

Co ciekawe, w programie Marietta i Łukasz przez jakiś czas byli parą. Potem Łukasz wybrał Martynę, a samotna Marietta zawiązała “pakt” z Chrisem. Wtedy też zaczął się ich romans.

Internauci chętnie widzieliby ponownie Mariettę w parze z Łukaszem.

bCBewdji

“Powodzenia w tym nowym etapie, trzymam kciuki”, “Marietka, czy Ty teraz z Łukaszem jesteście razem?”, “Cudownie razem wyglądacie!” – piszą w komentarzach.

Faktycznie, pasowaliby do siebie?

bCBewdjj
bCBewdjC

żródło:

Zostaw komentarz