Marcin Bułka wybrał nowy klub! Bramkarz PSG trafi do II ligi

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Przyszłość Marcina Bułki jest niepewna. Polak ma kontrakt w PSG do końca czerwca 2021 roku. Nie może jednak liczyć na miejsce w bramce mistrzów Francji. Jak informuje Tomasz Ćwiąkała z Eleven Sports, agenci znaleźli rozwiązanie dla niego.

Zobacz wideo Vuković zwolniony z Legii. Statystyki go nie bronią

Macin Bułka do Hiszpanii?

Bułka ma przedłużyć kontrakt z PSG, a następnie udać się na wypożyczenie do Cartageny. To zespół występujący w Segunda Division. Po trzech kolejkach nowego sezonu jest na 19. miejscu na 22 drużyny. 20-letni Bułka rywalizowałby tam o miejsce w bramce z dwoma hiszpańskimi bramkarzami. To 30-letni Marc Martinez i 23-letni Esteve Pena.

W PSG Polak jest dziś trzecim golkiperem za Keylorem Navasem i Sergio Rico. Dodatkowo mistrzowie Francji sprowadzili kilka dni temu kolejnego bramkarza – Alexandre Letelliera. 

Marcin Bułka trafił do Paris Saint-Germain z Chelsea w 2019 roku. W ciągu roku rozegrał zaledwie dwa mecze. W obecnym sezonie przeciwko RC Lens zaliczył koszmarny błąd, przez co zespół Thomasa Tuchela przegrał 0:1.

Masz ciekawy temat związany ze sportem? Wiesz o czymś, co warto nagłośnić? Chcesz zwrócić uwagę na jakiś problem? Napisz do nas: sport.kontakt@agora.pl

Przeczytaj też:

Zostaw komentarz