Małgorzata Rozenek-Majdan zaczęła rodzić. Dziecko przyjdzie na świat lada moment!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan niedługo powitają na świecie pierwsze wspólne dziecko. Gwiazdy i fani tej dwójki trzymają kciuki za szczęśliwe rozwiązanie!

Małgorzata i Radosław nie posiadają się ze szczęścia. Lada moment na świat przyjdzie ich synek. Zanim wyjechali do szpitala, zdążyli jednak uwiecznić ostatnie ciążowe chwile na zdjęciu, które wstawiła na Instagram. 

Trzeci poród Małgorzaty Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan słynie nie tylko z ogromnego dystansu do siebie, ale również ze starannego dokumentowania wielu ważnych wydarzeń życiowych w social mediach. Kiedy po wielu miesiącach starań ogłosiła, że spodziewa się trzeciego dziecka, było wręcz jasne, że gdy przyjdzie czas na udanie się na porodówkę, również podzieli się tą informacją w mediach społecznościowych. I stało się!

Sesja zdjęciowa ze spakowanymi walizkami oraz mężem całującym ją w czoło, rozczuliła fanów, a także znajomych z branży Małgorzaty i Radosława. Widać, że oboje wprost nie mogą się doczekać aż “Dzidziuś Majdana” przyjdzie na świat.

Na tę okazję Małgorzata Rozenek-Majdan wybrała bardzo wygodną stylizację. Białe spodnie i białą koszulkę z dekoltem w serek zestawiła z długim, mięsistym swetrem z niebieskimi paskami na rękawach. Do tego dobrała zamiast normalnych butów włochate klapki. Trudno się dziwić – kobietom w ciąży bardzo często puchną w końcu stopy.

Całej rodzinie życzymy dzisiaj dużo miłości oraz szczęśliwego rozwiązania!

Zostaw komentarz