Makabryczne odkrycie na podwórzu. Kobieta znalazła swoją sąsiadkę

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Makabryczne odkrycie na podwórzu. Kobieta znalazła swoją sąsiadkę w kałuży krwi © Fot.Szymczak Krzysztof/POLSKA PRESS/Polska Press/East News Makabryczne odkrycie na podwórzu. Kobieta znalazła swoją sąsiadkę w kałuży krwi

Tragedia w jednej z dolnośląskich miejscowości. Kobietaznalazła swoją sąsiadkę, leżącą w kałuży krwi na podwórku przed domem. Okazało się, że 59-latka została zastrzelona.

Strzelanina w miejscowości Komarno – donosi portal 24jgora.pl. Do dramatycznego zdarzenia doszło w sobotę wieczorem, około godziny 20.00.

Na początku media podawały informację o śmierci tylko jednej osoby. Sprawa wciąż jest bardzo tajemnicza.

W miejscowości pod Jelenią Górą oddano strzały z broni palnej. Jak udało się na początku ustalić dziennikarzom, postrzelona została 59-letnia kobieta na terenie swojej posesji w Komarnie.

Pogotowie ratunkowe i policję wezwała sąsiadka kobiety, która zauważyła ją leżącą na podwórku w kałuży krwi. Kiedy na miejsce przyjechali ratownicy, natychmiast podjęli próbę reanimacji 59-latki. Niestety, była ona bezskuteczna. Postrzelona kobieta zmarła.

Strzelanina w miejscowości pod Jelenią Górą

Wrocławska “Gazeta Wyborcza” pisze jednak, że po jakimś czasie odkryto również zwłoki 71-latka – mężczyzna także miał ranę postrzałową. Obie sprawy połączono.

Kobietę w wieku 59 lat odnaleziono na terenie swojej posesji. Funkcjonariusze odkryli również zwłoki 71-latka

– powiedziała dziennikarzom “Wyborczej” podinsp. Edyta Bagrowska z jeleniogórskiej policji. Mężczyzna leżał martwy w swoim domu.

Jak wstępnie zakłada policja, 71-letni mężczyzna może mieć związek ze śmiercią kobiety. Obok jego ciała znaleziono rewolwer.

Według wstępnych ustaleń śledczych ze śmiercią kobiety może mieć związek wspomniany mężczyzna – także sąsiad. Leżał w swoim mieszkaniu, obok niego znajdował się rewolwer. 

W miejscu wezwania po chwili rozpoczęła czynności prokuratura. Jak z kolei podaje Radio Wrocław, najprawdopodobniej jednak doszło do zbrodni i kobieta została zastrzelona przez kogoś z zewnątrz – to na razie nieoficjalne ustalenia. Ciała zostały przekazane do wykonania sekcji.

 

RadioZET.pl.wroclaw.wyborcza.pl/RadioWrocławs/24jgora.pl

Zostaw komentarz