Majdan podzielił się wzruszającą historią. “Dwa tygodnie później moja żona…”

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Radosław Majdan podzielił się wzruszającą historią. "Dwa tygodnie później moja żona była już w ciąży" © Instagram:@r_majdan Radosław Majdan podzielił się wzruszającą historią. “Dwa tygodnie później moja żona była już w ciąży”

Radosław Majdan wspomina wyjazd do Rzymu z okazji trzeciej rocznicy ślubu. Niedługo po powrocie okazało się, że Małgorzata Rozenek jest w ciąży. Były piłkarz zdradził, kiedy dokładnie dowiedział się o dziecku. 

Radosław Majdan niecierpliwie wyczekuje narodzin pierwszego dziecka z Małgorzatą Rozenek. 47-letni gwiazdor futbolu nie doczekał się potomka z żadną z poprzednich partnerek, dlatego będzie to dla niego debiut w roli taty. Wiadomo już, że Małgorzata Rozenek urodzi syna. Dziecko zostało poczęte metodą in vitro, podobnie jak dwaj synowie gwiazdy – Stanisław i Tadeusz. Imię dziecka Majdanów na razie nie zostało ujawnione, ale para zapewnia, że jest ono równie szlachetne jak imiona starszych dzieci Małgorzaty. 

Radosław Majdan nie posiada się ze szczęścia i chętnie chwali się zdjęciami ciężarnej żony na Instagramie. Radosne wyczekiwane zakłóciła mu ostatnio afera z dokumentem “Nic się nie stało”, w którym umieszczono jego wizerunek, ale były piłkarz stara się skupiać przede wszystkim na sprawach rodzinnych. Niedawno pękał z dumy, oglądając USG wyczekiwanego dziecka, a teraz podzielił się z fanami wzruszającym wspomnieniem sprzed kilku miesięcy. 

Małgorzata Rozenek pokazała pokoik dla dziecka. Fanki: zimny, smutny i zagracony [FOTO]

Radosław Majdan zdradza, kiedy Małgorzata Rozenek zaszła w ciążę

Dziecko Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana ma przyjść na świat w pierwszych dniach czerwca. W domu pary czka już przygotowany pokoik dla syna, nad którego wystrojem czuwała sama Małgorzata. Tymczasem Radosław Majdan podzielił się z fanami wzruszającą historią związaną z ubiegłorocznym wyjazdem do Rzymu. We wrześniu Majdakowie wybrali się do stolicy Woch, by celebrować trzecią rocznicę ślubu. Wkrótce okazało się, że Małgorzata Rozenek spodziewa się dziecka. 

Wspominaliśmy dzisiaj z Małgosią naszą ostatnią rocznicę i to, że wrzucając monety do fontanny, mieliśmy nadzieje tam wrócić, ale już w większym składzie. Dwa tygodnie później moja żona była już w ciąży. I jak tu nie wierzyć w legendy – napisała Radosław Majdan. 

To był magiczny wyjazd – dodała Gosia. 

Tym samym wydało się, kiedy dokładnie Majdanowie dowiedzieli się o ciąży z in vitro. Radosną nowiną podzielili się jednak dopiero w grudniu. Podczas koncertu zespołu IRA Artur Gadowski ogłosił, że Radosław Majdan zostanie ojcem. Wkrótce sportowiec potwierdził informację na Instagramie. 

W końcu mogę to powiedzieć, nasza rodzina w przyszłym roku powiększy się (być może o kolejnego piłkarza). Jestem niezwykle szczęśliwy i tym szczęściem chciałem się z Wami podzielić. Dziękuje Ci Małgosiu, bo dajesz mi tyle szczęścia, bo będę tatą, bo serca masz dwa, bo Cię kocham. Dziękuję moim przyjaciołom z IRA, to był niezwykle wzruszający moment, który zapamiętam na zawsze – napisał przed świętami Bożego Narodzenia Radosław Majdan. 

RadioZET.pl/jw

Zostaw komentarz