Maja Hyży pokazała zdjęcia z nagiej sesji ciążowej

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Maja Hyży już niebawem po raz kolejny zostanie mamą. Tak jak wiele ciężarnych osób, postanowiła sobie zrobić ciążową sesję. Gwiazda wystąpiła w niej nago.

Maja Hyży spodziewa się dziecka. O swoim stanie poinformowała fanów dopiero w zaawansowanej ciąży. Teraz jednak nadrabia przekazywanie informacji o swoim życiu, dumnie prezentując zdjęcia z ciążowym brzuszkiem. Trzeba przyznać, że artystka wprost promienieje. Dokładnie odwierciedla to jej ostatnia sesja zdjęciowa, która jest dość odważna.

Zobaczcie także:  Basia Kurdej-Szatan już wybrała imię dla dziecka

Sesja ciążowa Mai Hyży

Maja Hyży ostatnio opublikowała dość odważne zdjęcie, i jak sama przyznała, zastanawiała się, czy je w ogóle wstawiać. Wszystko dlatego, że pozuje na nim w samym szlafroku, dumnie prezentując ciążowy brzuszek i mocno odsłaniając dekolt oraz nogi. Nam to zdjęcie bardzo przypomina sesję zdjęciową ciężarnej Beyonce czy Kourtney Kardashian. 

Być może Maja obawiała się właśnie reakcji fanów, ponieważ w jej wpisie czytamy: “Długo się zastanawiałam czy wstawić to zdjęcie… dlatego nic więcej nie napiszę a poczekam na Wasze komentarze co o tym zdjęciu sądzicie❓ Piszcie❤”. Niemniej jednak widać, że jej fani nie zawiedli. Wszyscy są zachwyceni tym, jak ciężarna artystka się prezentuje. Zaznaczają, że wygląda kwitnąco i oczekiwanie na córeczkę jej służy. 

ZOBACZ ZDJĘCIE TUTAJ<<<<<

Naszym zdaniem, choć artystka jest prawie naga i mocno eksponuje swoje ciało, to jednak zdjęcia zostały wykonane z wyczuciem i smakiem. Podkreślają piękny ciążowy stan i nie są w żadnym razie wulgarne. Ta sesja na pewno będzie dla Mai piękną pamiątką, a dla wielu przyszłych mam powinna stać się inspiracją.

A jak wam się podoba sesja zdjęciowa Mai Hyży? 

Źródło zdjęć:  Instagram

Zostaw komentarz