Liv Tyler opuściła serial ‘9-1-1: Lone Star’ po jednym sezonie

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Liv Tyler © Bang Showbiz Liv Tyler

Liv Tyler opuściła serial ‘9-1-1: Lone Star’ po jednym sezonie

43-letnia aktorka prawdopodobnie musiała zrezygnować z gry w serialu przed drugim sezonem ze względu na restrykcje związane z podróżowaniem w czasie pandemii koronawirusa.

Mimo to jej powrót nie jest wykluczony, ponieważ grana przez nią postać – Micjelle Blake – nie zostanie uśmiercona.

Twórcami serialu są Ryan Murphy, Brad Falchuk i Tim Minear.

Liv mieszka na co dzień w Wielkiej Brytanii, natomiast serial nagrywany jest w Los Angeles, tak więc pojawiły się wątpliwości co do tego, czy gwiazda filmu “Empire Records” będzie mogła swobodnie przylatywać na plan.

Tim powiedział w rozmowie z “Deadline”: “To było niesamowite, że taka gwiazda jak Liv Tyler pomogła nam, grając w pierwszym sezonie serialu ‘9-1-1: Lone Star’.”

“Świetnie nam się pracowało z Liv i zawsze będziemy jej wdzięczni za to, że przedstawiła postać Michelle Blake w zapadający w pamięć sposób.”

W serialu występują również Rob Lowe, Ronen Rubinstein, Sierra Aylina McClain, Jim Parrack, Natacha Karam, Brian Michael Smith i Rafael Silva.

Liv, która mieszka w Londynie razem ze swoim narzeczonym Davem Gardnerem oraz jej synem Milo (15 l.) i jego synem Grey’em (13 l.) oraz ich dwojgiem dzieci Sailorem (5 l.) i Lulą (4 l.), przyznała wcześniej, że pierwszy dzień na planie filmu był dla niej trudny, ponieważ nie miała żadnej wiedzy medycznej.

Powiedziała: “To było przerażające. Musiałam udawać, że wiem, o czym mówię. Nie mam zielonego pojęcia o pracy ratowników medycznych. Uczę się… Na planie musiałam udawać, że rozcinam komuś skórę.”

Zostaw komentarz