Lipińska opowiada o swoim bogactwie i wyznaje: Zostałam wychowana w rodzinie…

Podziel się

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Blanka Lipińska © instagram.com/blanka_lipinska Blanka Lipińska

Blanka Lipińska była gościem programu “Onet Rano”. Autorka bestsellerowych powieści opowiedziała o swoim podejściu do bogactwa. Wyjawiła również, że w dzieciństwie nie opływała w luksusy.

Blanka Lipińska, jako autorka erotycznego bestselleru “365 dni”, zarobiła krocie. Teraz stać ją na zakupy w ekskluzywnych butikach, w których oczywiście towarzyszy jej ukochany Baron. Nie zawsze jednak dziewczyna wokalisty Afromental mogła pochwalić się fortuną. Opowiedziała o tym Odecie Moro.

Zobacz także:

Odtwórz ponownie wideo

NASTĘPNY

NASTĘPNY

Blanka Lipińska opowiada o swojej sytuacji finansowej

Blanka Lipińska była gościem czwartkowego programu “Onet Rano” . Odeta Moro już na samym początku rozmowy podjęła z autorką “365 dni” temat bogactwa:

Czy ty się urodziłaś kobietą luksusową, czy tylko sprawiasz takie wrażenie? – zapytała prowadząca.

Do luksusu mi daleko. Ja jestem przyzwyczajona do pewnych rzeczy, które przyszły do mnie z czasem, jak na przykład markowe okulary, ale kiedyś musiałam na nie bardzo długo zbierać, żeby kupić sobie jedną parę markowych okularów czy markowych butów, zbierałam na nie miesiącami (…). Teraz po prostu mam więcej pieniędzy, to sobie mogę je kupić, ale do tej pory żyję bardzo skromnie i jeżeli mnie ktoś poznaje już jako Blankę Lipińską, gwiazdę, autorkę, i nagle widzi sposób, w jaki ja żyję i wydaję swoje pieniądze, a raczej ich nie wydaję, to jest zaskoczony – odpowiedziała Blanka Lipińska.

Dalej partnerka Barona opowiedziała, jak w przeszłości wyglądała jej sytuacja finansowa. Jak się okazuje, wychowywała się w biednej rodzinie:

Ja zostałam wychowana w rodzinie, która była biedna. Rodzice dorabiali się z czasem do takiego spokojnego statusu, gdzie mogliśmy sobie pozwolić na pewne rzeczy, ale też nigdy nie byliśmy zamożni, więc ja zostałam wychowana tak, żeby pieniądze bardzo szanować. W tym momencie można powiedzieć o mnie, że jestem bogata, no bo jestem milionerką i tego nie ukryję, natomiast te pieniądze mogą się skończyć – wyznała.

 

Odeta Moro postanowiła zapytać Blankę Lipińską, co to właściwie znaczy być milionerką. Czy milionerka ma jeden milion, czy pięćdziesiąt?

Zaczyna się od jednego. Już jak masz jeden, to jesteś milionerką, więc pozostawmy to w sferze tajemnicy i niedopowiedzenia – skwitowała.

Czytaj także

Zobacz więcej

Newsy

Wypadek pod Warszawą. Dwie osoby poszkodowane. Droga zablokowana

© East News/Jakub Walasek (zdjęcie ilustracyjne) Wypadek pod Warszawą. Dwie osoby poszkodowane. Droga zablokowana W Łomiankach na trasie S7 w kierunku Gdańska samochód osobowy uderzył w barierki. W wypadku poszkodowane są dwie osoby. Droga jest

Newsy

Statut mocno naciągnięty. Powrót Kurskiego do TVP był bezprawny?

© Wikimedia Commons Jacek Kurski Resort kultury będzie chciał wyjaśnień od Rady Mediów Narodowych w sprawie powiększenia zarządu TVP. Zmieniając liczbę członków zarządu Telewizji Polskiej z trzech na czterech, Rada Mediów Narodowych zignorowała umieszczony w

Newsy

Czwarty etap znoszenia obostrzeń. Morawiecki ogłosi kolejne zmiany

© JACEK DOMINSKI/REPORTER Czwarty etap znoszenia obostrzeń. Morawiecki ogłosi kolejne zmiany Czwarty etap znoszenia obostrzeń zostanie ogłoszony na środowej konferencji premiera Morawieckiego i ministra Szumowskiego. Odmrażanie gospodarki ma dotyczyć m.in. siłowni, klubów fitness, kin i teatrów. Wśród zapowiadanych zmian