Lipińska o dawnych latach: „Kryminalnej przeszłości nie mam”

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp
Blanka Lipińska

Blanka Lipińska

© Dostarczane przez Kozaczek

Autorka 365 dni kilka lat temu pracowała w sopockim klubie.

Blanka Lipińska (35 l.) jest dziś celebrytką i pisarką. Na szczyty popularności w polskim show-biznesie wywindowała ją książka nazywane “polskim Greyem” oraz film, który powstał w oparciu o sprzedającą się jak świeże bułeczki historię płomiennej relacji Laury i Massimo.

Zobacz też: Blanka Lipińska zdradza, jak pilnuje DIETY: Próżność mi pomaga

Ostatnio o Blance pisze się też w kontekście jej przeszłości – komentujący na serwisach plotkarskich wspominają lata, gdy Lipińska pracowała w Sopocie jako opiekunka hostess przynoszących szampana do stolików klientów w klubie nie cieszącym się dobrą opinią. Przeszlością Blanki zainteresował się “Pudelek” zachęcając osoby, które znają szczegóły z życia Blanki, by podzieliły się swą wiedzą na ten temat.

Sama Blanka Lipińska zapytana przez redaktora “Wideoportalu” o swoją przeszłość odpowiedziała w ten sposób:

Ani specjalnie ciekawa nie byłam w przeszłości, ani specjalnie nie zrobiłam nic ciekawego. Kryminalnej przeszłości nie mam.

Blanka Lipińska o WADACH Barona: „Ja się już teraz denerwuję, jak o tym mówię”

Jenocześnie Blanka dodaje:

Byłam kiedyś na dołku, ale to po kogoś. Nie, ja nie mam nic do ukrycia. Jak coś znajdą i faktycznie będzie to prawdą to powiem: “no tak”. Niech pierwszy rzuci kamieniem, kto błędu nie popełnił. Ja na pewno popełniłam ich masę.

“Dołek” w slangu oznacza zatrzymanie przez policję na 24 lub 48 godzin.

Zostaw komentarz