Lewandowska, Lipińska i Tokarczuk w TOP 10 rankingu NAJSILNIEJSZYCH kobiet w Polsce

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp
Lewandowska, Lipińska i Tokarczuk w TOP 10 rankingu NAJSILNIEJSZYCH marek osobistych kobiet w Polsce Forbesa

Lewandowska, Lipińska i Tokarczuk w TOP 10 rankingu NAJSILNIEJSZYCH marek osobistych kobiet w Polsce Forbesa

© Dostarczane przez Kozaczek

Wśród najmocniejszych marek osobistych są też Barbara Kurdej-Szatan i Małgorzata Rozenek-Majdan.

Olga Tokarczuk, Anna Lewandowska i Magda Gessler zajęły trzy pierwsze miejsca w rankingu TOP 10 najsilniejszych marek osobistych kobiet w Polsce przygotowanym przez magazyn “Forbes”.

W nowym numerze magazynu “Forbes Women” z Anną Lewandowską na okładce znalazł się ranking odzwierciedlający siłę polskich kobiet, które pojawiają się w mediach. Redakcja przeanalizowała obecność w mediach nazwisk kilkudziesięciu kobiet – pisarek, aktorek, wokalistek, influencerek oraz kobiet biznesu.

Tworząc ranking redakcja zbadała, które z tych osób najczęściej pojawiały się w mediach, następnie zaś zbadała poziom dotarcia marek do odbiorców (tu w grę wchodziły zasięgi portali piszących o tych osobach, liczba followersów w mediach społecznościowych czy oglądalność programów TV). Ostatnią kategorią, jaką wzięto pod uwagę tworząc ranking, było wyliczenie ekwiwalentu reklamowego, czyli kwoty pieniędzy, jaką trzeba by wydać, gdyby publikowany materiał był erklamą.

W każdej z tych kategorii redakcja “Forbesa” wybrała po 10 najmocniejszych nazwisk i przypisała każdej osobie punkty od 1 do 10. Suma wszystkich elementów dała ostateczny wynik i TOP 10 najsilniejszych marek osobowych kobiet w Polsce.

Oto RANKING NAJSILNIEJSZYCH marek osobistych kobiet w Polsce – TOP 10:1. Olga Tokarczuk

Pisarka znalazła się na 2. miejscu pod względem dotarcia (na 1. miejscu jest Anna Lewandowska), miała największą liczbę publikacji, a ewkiwalent reklamowy marki osobistej Olgi Tokarczuk jest najwyższy ze wszystkich i wynosi 440 mln złotych.

Olga Tokarczuk w RANKINGU NAJSILNIEJSZYCH marek osobistych kobiet w Polsce - TOP 10: © Dostarczane przez Kozaczek Olga Tokarczuk w RANKINGU NAJSILNIEJSZYCH marek osobistych kobiet w Polsce – TOP 10: 2. Anna Lewandowska Anna Lewandowska w rankingu NAJSILNIEJSZYCH marek osobistych kobiet w Polsce Forbesa © Dostarczane przez Kozaczek Anna Lewandowska w rankingu NAJSILNIEJSZYCH marek osobistych kobiet w Polsce Forbesa

Lewandowska zajęła 1. miejsce w kategorii dotarcia, jeśli chodzi o liczbę publikacji zajęła 4. miejsce, ekwiwalent reklamowy marki osobistej Lewandowskiej wynosi 240 mln złotych.

3. Magda Gessler Magda Gessler w rankingu NAJSILNIEJSZYCH marek osobistych kobiet w Polsce Forbesa © Dostarczane przez Kozaczek Magda Gessler w rankingu NAJSILNIEJSZYCH marek osobistych kobiet w Polsce Forbesa 4. Julia Wieniawa Julia Wieniawa w rankingu NAJSILNIEJSZYCH marek osobistych kobiet w Polsce Forbesa © Dostarczane przez Kozaczek Julia Wieniawa w rankingu NAJSILNIEJSZYCH marek osobistych kobiet w Polsce Forbesa 5. Krystyna Janda Krystyna Janda w rankingu NAJSILNIEJSZYCH marek osobistych kobiet w Polsce Forbesa © Dostarczane przez Kozaczek Krystyna Janda w rankingu NAJSILNIEJSZYCH marek osobistych kobiet w Polsce Forbesa 6. Małgorzata Rozenek-Majdan Małgorzata Rozenek-Majdan w rankingu NAJSILNIEJSZYCH marek osobistych kobiet w Polsce Forbesa © Dostarczane przez Kozaczek Małgorzata Rozenek-Majdan w rankingu NAJSILNIEJSZYCH marek osobistych kobiet w Polsce Forbesa 7. Martyna Wojciechowska Martyna Wojciechowska w rankingu NAJSILNIEJSZYCH marek osobistych kobiet w Polsce Forbesa © Dostarczane przez Kozaczek Martyna Wojciechowska w rankingu NAJSILNIEJSZYCH marek osobistych kobiet w Polsce Forbesa 8. Ewa Chodakowska Ewa Chodakowska w rankingu NAJSILNIEJSZYCH marek osobistych kobiet w Polsce Forbesa © Dostarczane przez Kozaczek Ewa Chodakowska w rankingu NAJSILNIEJSZYCH marek osobistych kobiet w Polsce Forbesa 9. Barbaba Kurdej-Szatan Barbara Kurdej-Szatan w rankingu NAJSILNIEJSZYCH marek osobistych kobiet w Polsce Forbesa © Dostarczane przez Kozaczek Barbara Kurdej-Szatan w rankingu NAJSILNIEJSZYCH marek osobistych kobiet w Polsce Forbesa 10. Blanka Lipińska Blanka Lipińska w rankingu NAJSILNIEJSZYCH marek osobistych kobiet w Polsce Forbesa © Dostarczane przez Kozaczek Blanka Lipińska w rankingu NAJSILNIEJSZYCH marek osobistych kobiet w Polsce Forbesa

Zostaw komentarz