Lekko spanikowana Barbara Kurdej-Szatan czuje, że urodzi PRZED TERMINEM: ” Nie mamy jeszcze nawet łóżeczka”

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Barbara Kurdej-Szatan jest już w 9. miesiącu ciąży. Aktorka, która przez pierwsze miesiące ukrywała swoją ciążę przed światem, a w kolejnych trymestrach chętnie chwaliła się ciążowym brzuchem i dzieliła się swymi ciążowymi doznaniami, termin porodu ma zaplanowany na połowę września.

Celebrytka do tej pory nie spieszyła się z planowaniem rodzinnego życia po urodzeniu drugiego dziecka. W rozmowie z Super Expressem Kurdej-Szatan zdradziła, że na miesiąc przed terminem jest jeszcze kompletnie nieprzygotowana do powitania na świecie malucha.

bCPvZuzX

Prawdziwy baby boom. One zostaną mamami

Jeszcze nie jesteśmy gotowi! Dopiero wszystko pozamawialiśmy. Jak zwykle na ostatnią chwilę. Nie mamy jeszcze nawet łóżeczka. Zamówiliśmy wszystko w zeszłym tygodniu, więc liczę, że rzeczy zaraz dotrą – mówi aktorka w rozmowie z tabloidem.

Basia czeka z niecierpliwością, szczególnie że ma przeczucie, że poród nastąpi szybciej, niż to wynika z obliczeń lekarskich:

Jestem już w dziewiątym miesiącu. To już lada moment. Mam termin na połowę września, ale mam poczucie, że to się wydarzy wcześniej. Tak czuję! – ekscytuje się Basia.

bCPvZuAd

Przewidywania Basi potwierdzają jej obserwacje:

Brzuch coraz bardziej mi ciąży. Obniża się już – relacjonuje przyszła mama tabloidowi.

Gwiazda “M jak miłość” która przed zajściem w ciążę była bardzo szczupła, teraz mówi, że w ciągu ostatnich dziewięciu miesięcy sporo przybrała na wadze. Nie chodzi jedynie o ciążowy brzuszek – przyszła mama zaokrągliła się również w innych miejscach:

bCPvZuAe

Jestem w całkiem niezłej formie, chociaż przytyłam sporo. Więcej niż w pierwszej ciąży. Przytyłam ogólnie, poza brzuszkiem, ale chyba nie ma tragedii – podsumowuje Kurdej-Szatan.

Pudelek trzyma kciuki!

bCPvZuAf
bCPvZuAy

Źródło:

pudelek.pl

żródło:

Zostaw komentarz