Lala Kent nie byłaby zdziwiona, gdyby Megan Fox chciała założyć rodzinę z Machine Gun Kellym

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Megan Fox © Bang Showbiz Megan Fox

Lala Kent nie byłaby zdziwiona, gdyby Megan Fox chciała założyć rodzinę z Machine Gun Kellym

Megan ma synów Noaha (7 l.), Bodhiego (6 l.) i Journey’a (4 l.) razem z mężem Brianem Austinem Greenem, ale niewykluczone, że będzie chciała starać się o pierwsze dziecko razem ze swoim nowym chłopakiem Kellym, który ma córkę z poprzedniego związku.

Bliska przyjaciółka pary Lala, która jest obecnie w pierwszej ciąży ze swoim narzeczonym Randallem Emmettem, zasugerowała, że spodziewa się, że Megan będzie w ciąży, ponieważ “każdy” teraz spodziewa się dziecka.

Powiedziała: “Wszyscy teraz spodziewają się dziecka, więc nie byłabym zdziwiona.”

Lala pochwaliła również Megan (34 l.) za to, że udziela jej wielu rad przed narodzinami jej córki.

Gwiazda serialu “Vanderpump Rules” dodała w rozmowie z magazynem “Us Weekly”: “Uwielbiam Megan, ponieważ ona twardo stąpa po ziemi. Poradziła mi, żebym po narodzinach córki była w stanie ją odczytać, żeby wiedzieć, jak się zachować, gdy dziecko spojrzy się na mnie w określony sposób. Wciągnęło mnie to. Zajmuję się tym. To świetna sprawa.”

Narzeczony Lali – Randall, który jest reżyserem nowego filmu z udziałem Megan i Kelly’ego “Midnight in the Switchgrass” – wyznał niedawno, że para szaleje za sobą.

Wyjaśnił: “Szaleją na swoim punkcie i są ze sobą bardzo szczęśliwi. To urocze, że ja również przyłożyłem do tego rękę.”

“Chemia między nimi na planie była niesamowita, ale myślałem, że to dlatego, że jestem świetnym reżyserem! Nie wiedziałem, że coś między nimi iskrzy. Teraz spędzamy z nimi dużo czasu i to naprawdę słodkie i piękne. Cieszę się ich szczęściem.”

Zostaw komentarz