Kuba Wojewódzki do Niedźwieckiego po odejściu z Trójki. “Gratuluję przebudzenia”

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Kuba Wojewódzki do Niedźwieckiego po odejściu z Trójki. "Gratuluję przebudzenia" © Instagram/@kuba_wojewodzki_official Kuba Wojewódzki do Niedźwieckiego po odejściu z Trójki. “Gratuluję przebudzenia”

Kuba Wojewódzki skomentował odejście Marka Niedźwieckiego z Radiowej Trójki. Jest to skutek cenzury utworu Kazika Staszewskiego w ostatnim notowaniu Listy Przebojów Programu 3.

Kuba Wojewódzki odniósł się do zamieszania wokół Listy Przebojów Trójki. Notowanie wygrał utwór Kazika Staszewskiego “Twój ból jest lepszy niż mój”. Tekst piosenki odnosi się do wizyty Jarosława Kaczyńskiego na Cmentarzu Powązkowskim w Warszawie na początku kwietnia 2020 roku. Mimo pandemii i zamknięcia cmentarzy dla innych poseł Prawa i Sprawiedliwości odwiedził groby swoich bliskich.

Po emisji Listy Przebojów Programu 3. notowanie niespodziewanie zostało unieważnione. Informacja o wygranej utworu Kazika zniknęła ze strony Polskiego Radia. Takie działanie oburzyło słuchaczy, a stacji zarzucono celową cenzurę.

W wyniku afery Marek Niedźwiecki postanowił odejść z Trójki, w której pracował 35 lat. Swoje odejście ogłosili także Hirek Wrona, Marcin Krydyński oraz Agnieszka Szydłowska.

Kuba Wojewódzki komentuje sytuację w Trójce. Zwrócił się do Marka Niedźwieckiego

Sytuację w Polskim Radiu komentuje większość polskich artystów i dziennikarzy. Teraz głos w sprawie postanowił zabrać Kuba Wojewódzki. Gwiazdor TVN już wcześniej odnosił się do odejścia z Trójki Wojciecha Manna.

– Po 55 latach pracy z Trójki odchodzi Wojciech Mann. KTOŚ. Legenda. Postać. Nauczyciel. Brawo Panie Wojtku. Nieposłuszeństwo jest prawdziwą postawą wolności. Posłuszni muszą być tylko niewolnicy! – napisał Wojewódzki dwa miesiące temu w swoich mediach społecznościowych.

Teraz dziennikarz opublikował na Instagramie zdjęcie Marka Niedźwieckiego i pogratulował mu decyzji o odejściu.

– Stary Niedźwiedź mocno śpi? Już nie. Marku. Gratuluję przebudzenia – napisał.

Zobacz też:

Odtwórz ponownie wideo

NASTĘPNY

 • Katarzyna Bosacka: Powinniśmy jeść głównie produkty pochodzenia roślinnego. Są zdrowe i niedrogie

  Katarzyna Bosacka: Powinniśmy jeść głównie produkty pochodzenia roślinnego. Są zdrowe i niedrogie

  Dziennikarka tłumaczy, że zdrowa dieta wcale nie musi być droga. Aby jadłospis był bogaty w składniki odżywcze, należy przede wszystkim jeść dużo warzyw i owoców, ponieważ zawierają one niezbędne witaminy i minerały. Zdaniem Katarzyny Bosackiej wprowadzenie podatku od niezdrowej żywności miałoby zarówno dobre, jak i złe strony. Dlatego nie jest ona ani przeciwnikiem tego pomysłu, ani nie popiera go.

  Logo Newseria LifestyleNewseria Lifestyle
 • Trzy czwarte Polek odczuwa presję, by zawsze wyglądać dobrze. Jedynie połowa uważa się za piękne

  Trzy czwarte Polek odczuwa presję, by zawsze wyglądać dobrze. Jedynie połowa uważa się za piękne

  60 proc. kobiet na świecie uważa się za atrakcyjne. Liczba pań zadowolonych ze swojego wyglądu spadła w porównaniu z poprzednim rokiem aż o 5 proc. Ankietowane, pochodzące z 12 państw, w tym z Polski, uzależniają piękno głównie od stanu zdrowia i samopoczucia. Coraz więcej kobiet chce mieć świadomość sygnałów, jakie wysyła im organizm.

  Logo Newseria LifestyleNewseria Lifestyle
 • Magda Gessler: Jestem przerażona, że prawie 300 restauracji z „Kuchennych rewolucji” nie przetrwa w tym kryzysie. Zachęcam, żeby ludzie zamawiali u nich jedzenie

  Magda Gessler: Jestem przerażona, że prawie 300 restauracji z „Kuchennych rewolucji” nie przetrwa w tym kryzysie. Zachęcam, żeby ludzie zamawiali u nich jedzenie

  Słynna restauratorka drży o dalsze losy lokali, w których przeprowadziła rewolucje, bo obawia się, że ze względu na pandemię koronawirusa mogą one nie przetrwać. Jej zdaniem w najgorszej sytuacji są restauracje w mniejszych miejscowościach, które do tej pory zarabiały przede wszystkim na turystach. Teraz jedyny ratunek we wspólnych działaniach lokalnej społeczności. Gwiazda TVN zachęca więc, by okoliczni mieszkańcy zamawiali produkty lub gotowe dania właśnie z tych sprawdzonych punktów.

  Logo Newseria LifestyleNewseria Lifestyle

NASTĘPNY

NASTĘPNY

 Twój ból jest lepszy niż mój. O czym jest nowa piosenka Kazika? [CAŁY TEKST]

Zostaw komentarz