KSW 54: Gamrot rozbił Ziółkowskiego, zwycięski debiut Ugonoha

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

KSW 54: Gamrot rozbił Ziółkowskiego, zwycięski debiut Ugonoha © Twitter KSW/screen KSW 54: Gamrot rozbił Ziółkowskiego, zwycięski debiut Ugonoha

Mateusz Gamrot pozostaje niepokonany w KSW. Na gali KSW 54 w Warszawie “Gamer” pokonał jednogłośną decyzją sędziów Mariana Ziółkowskiego. Bardzo dobrze w debiucie zaprezentował się były pięściarz Izu Ugonoh.

“Ostatni taniec” – tak zatytułowana była gala KSW 54. To z uwagi na Mateusza Gamrota, dla którego miało to być pożegnanie z federacją Martina Lewandowskiego i Macieja Kawulskiego. Czy tak się ostatecznie stanie, tego jeszcze oficjalnie nie wiadomo – na razie “Gamer” zapowiedział rozstanie z kategorią lekką. – Co ja mogę więcej zrobić w tej wadze? – pytał retorycznie po walce.

Marian Ziółkowski, który pierwotnie miał się mierzyć z Maciejem Kazieczko, ale z uwagi na kontuzję Szamila Musajewa wziął walkę z Gamrotem, postawił mistrzowie KSW bardzo trudne warunki i pokazał, że może być przyszłością KSW. Kilka razy trafił przeciwnika, sprawił mu problemy, ale na pełnym 5-rundowym dystansie nie był w stanie zatrzymać faworyta.

Gamrot vs Ziółkowski WYNIK, WIDEO

– Jestem zadowolony ze zwycięstwa, ale nie z przebiegu tej walki. Tydzień przed pojedynkiem miałem myśli, by się wycofać, bo nie czułem tego starcia – ocenił “Gamer”.

KSW 54: Zwycięstwo Ugonoha i Kity

Dobrze w debiucie w formule MMA zaprezentował się były pięściarz Izu Ugonoh. Polak nigeryjskiego pochodzenia potrzebował 2 minut i 22 sekund, by pokonać Francuza Quentina Domingosa. Rywal Ugonoha zakończył ten pojedynek z kontuzją.

Udany rewanż na Michale Andryszaku wziął Michał Kita, który w pierwszej rundzie znokautował przeciwnika. Najbardziej efektowną walkę wieczoru dali Adam Niedźwiedź i Kacper Koziorzębski. Ten drugi tak mocno obił pierwszego, że Niedźwiedź nie był w stanie utrzymać się na nogach. Po walce właściciele organizacji zdradzili, że Adam doznał wstrząśnienia mózgu.

Ze zwycięstw cieszyli się ponadto bracia Rajewscy: Łukasz i Kacper, Paweł Polityło i Maciej Kazieczko.

Zapis relacji z gali KSW 54:

RadioZET.pl

Zostaw komentarz