Krzysztof ze “Ślubu od pierwszego wejrzenia” o przemianie Pauliny

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Paulina i Krzysztof ze ''Ślubu od pierwszego wejrzenia" © Dostarczane przez Party.pl Paulina i Krzysztof ze ”Ślubu od pierwszego wejrzenia”

Krzysztof i Paulina nie mieli łatwego początku w programie “Ślub od pierwszego wejrzenia”. Widzowie początkowo nie dawali im żadnych szans… Co więcej oni sami sobie, nie dawali szans, więc jakie było zdziwienie wszystkich, kiedy w finałowym odcinku zadeklarowali, że chcą jednak pozostać w małżeństwie. Dziś podziewają się pierwszego wspólnego dziecka, a Paulina… jest zupełnie odmieniona! Na to, jeszcze niedawno Krzysztof nie mógł liczyć 🙂 

Zobacz także: Paulina i Krzysztof ze ”Ślubu od pierwszego wejrzenia” pokazali nowe zdjęcia. Ciążowy brzuszek Pauliny jest już naprawdę duży!

Krzysztof ze “Ślubu od pierwszego wejrzenia” o przemianie Pauliny

Krzysztof i Paulina wzięli udział w drugim sezonie “Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Początkowo Paulina w ogóle nie była zainteresowana Krzysztofem jako partnerem i miała za złe ekspertom nietrafny dobór. Krzysztof początkowo starał się o względy kobiety ale w pewnym momencie również był gotów zrezygnować z programu. Małżeństwo kłóciło się o wszystko, nawet o… zbyt duże zakupy i bałagan, który Krzysztof robił przy gotowaniu! 

Dziś tworzą szczęśliwą parę i oczekują na narodziny pierwszego wspólnego dziecka! Uczestnicy nie publikują zbyt wielu zdjęć w sieci ale w ostatnim czasie stali się zdecydowanie bardziej aktywni. Niedawno na profilu Krzysztofa pojawiły się nowe rodzinne zdjecia. Zakochani pozowali przy świeżo upieczonym pieczywie. Jedna z fanek zapytała czy to wypieki Pauliny na co Krzysztof odpowiedział: 

Właśnie się w tej sytuacji zmieniło na wielki plus i moja żona Paulinka przekonała się do gotowania 😊😉❤️

Ciekawe jakimi zmianami jeszcze nas zaskoczą! Trzymamy za nich kciuki! 

Zobacz także: Paulina ze “Ślubu od pierwszego wejrzenia” pokazała ciążową sesję! Ależ oni są szczęśliwi

Krzysztof ze “Ślubu od pierwszego wejrzenia” opowiedział o tym, jaką żoną jest Paulina

© Dostarczane przez Party.pl

Niedługo na świecie pojawi się ich pierwsze wspólne dziecko! 

Instagram © Instagram Instagram

Zostaw komentarz