Krzysztof Kiersznowski wrócił na plan. Doniesienia o jego gorszym stanie zdrowia to plotki

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Krzysztof Kiersznowski wrócił na plan. Doniesienia o jego gorszym stanie zdrowia to plotki © East News Krzysztof Kiersznowski wrócił na plan. Doniesienia o jego gorszym stanie zdrowia to plotki

Świat obiegły informacje o złym stanie zdrowia aktora Krzysztof Kiersznowski . Sam zainteresowany udziela jednak wywiadu, mówiąc, że u niego wszystkie w porządku. „Jestem na planie”. Skąd zatem dramatyczne doniesienia?

Krzysztof Kiersznowski to aktor wielu ról. Słynny „Wąski” z „Kilera”, czy Staszek z „Boiska Bezdomnych”, w ostatnich latach najlepiej znany jest z występów w serialach „Barwy Szczęścia”, czy „Blondynka”.

Wczoraj świat obiegła informacja o pogorszeniu się staniu zdrowia aktora oraz o enigmatycznej chorobie mężczyzny, której lekarze nie potrafią dobrze zdiagnozować. Okazuje się jednak, że doniesienia medialne, rozpowszechnione przez źródła powołujące się na materiał z magazynu „Twoje Imperium” nie są prawdziwe.

Dowiedz się więcej: Powstaje “Fuks 2”. Kiedy zobaczymy kontynuację słynnej komedii z Maciejem Stuhrem?

Nietypowa choroba aktora

Wedle doniesień dziennikarzy magazynu, powołujących się na „osobę bliską ekranowego Stefana”:

„Kiersznowski miał duże skoki ciśnienia. Najgorsze jest to, że lekarze nie potrafią ich do końca wyjaśnić”.

Dowiedz się więcej: Najlepsze filmy z Cezarym Pazurą. “Chłopaki nie płaczą”, “Kiler”

Mężczyzna czuje się dobrze

Dziennikarze portalu Plejada skontaktowali się jednak z aktorem, w celu wyjaśnienia sytuacji. Jego odpowiedź?

Plotki i niecne pomówienia, ot co (śmiech). Dziękuję, czuję się dobrze. Jestem na zdjęciach – zdradził roześmiany aktor.

Dowiedz się więcej: 10 najczęściej śpiewanych polskich piosenek po pijaku

Warto przypomnieć, że praca na planie serialu „Barwy Szczęścia” wróciła niedawno do normalnego trybu, choć z zachowaniem odpowiednich, nowych zasad higieny pracy. Bardzo cieszy to aktorów produkcji, gdyż kilka tygodni temu udzielali oni wywiadów, w których narzekali na brak pracy i cięższą sytuację życiowo-finansową, związaną ze stagnacją, spowodowaną pandemią. Teraz jednak sytuacja ponownie zaczyna się normować.

Czytaj także: “Chłopi” – autorka “Twojego Vincenta” zaprezentuje światu animowaną adaptację słynnej powieści Reymonta.

Zostaw komentarz