Krwawa wojna na gali Gromda! Zawodnik padł półprzytomny

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Ta walka miała takie tempo, że wydawało się, że nie wyjdzie poza pierwszą rundę. A jednak. Potrwała aż do trzeciej, choć krew lała się już od pierwszej. I Rafał “Łazar” Łazarek i Damian “Góral” Górski byli potwornie porozbijani. Ale walczyli dalej, wchodzili w brutalne wymiany bez względu na konsekwencje. Aż do momentu, kiedy Górski półprzytomny upadł na deski i długo się z nich nie podnosił. – Mówi się trudno. Czego zabrakło? Tlenu. Tylko i wyłącznie tlenu – powiedział kilka minut później Górski, który znalazł jeszcze siły, by udzielić wywiadu w ringu.

Zobacz wideo “To przykre, że Tyson po 50-tce musi jeszcze boksować”

Czym jest Gromda?

Zero walki w parterze, jedynie gołe pięści. A wszystko na niewielkim ringu, blisko o połowę mniejszym od tego bokserskiego, bo tylko 4×4 metry. I ostatnia, piąta runda bez limitu czasowego. Oraz ośmiu śmiałków (nie licząc walk pokazowych), którzy wybrani zostali z blisko 300 chętnych: Tyson, Lodówa, Kickboxer, Brodacz, Vasyl, Ruski, Bizer i Capo. Jednym słowem: Gromda. A więc pierwszy w Polsce turniej bokserski na gołe pięści zorganizowany przez Mateusza Borka i Mariusza Grabowskiego.

Pary ćwierćfinałowe na pierwszej gali Gromdy

  • A: Vasyl “Vasyl” Hałycz (84,5 kg) vs Paweł “Bizer” Dziuba (118,5 kg) – wygrał Hałycz przez KO, runda 1
  • B: Michał “Kickboxer” Bławdziewicz (120 kg) vs Konrad “Ruski” Podemniak (101 kg) – wygrał Bławdziewicz przez KO, runda 2
  • C: Piotr “Capo” Półchłopek (104 kg) vs Krystian “Tyson” Kuźma (104,1 kg) – wygrał Kuźma przez KO, runda 1
  • D: Łukasz “Brodacz” Załuska (100 kg) vs Norbert “Lodówa” Rozenbajgier (110 kg) – wygrał Załuska, przez TKO, runda 4

W półfinałach zmierzą się Wasyl “Vasyl” Hałycz i Michał “Kickboxer” Bławdziewicz oraz Krystian “Tyson” Kuźma i Łukasz “Brodacz” Załuska.

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .

Zostaw komentarz