Korcz ubolewa nad stanem konta. “Nie mam za co żyć”. Domagała się dofinansowania od ministra

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Anna Korcz © Anna Korcz – instagram Anna Korcz

Podobnie jak wielu artystów także i Anna Korcz jest aktualnie w trudnej sytuacji finansowej. W rozmowie z “Faktem” opowiedziała o szczegółach kryzysu.

Wyjątkowa sytuacja na świecie powstrzymała działania wielu artystów, a niektórym odcięła nawet dopływ gotówki. Coraz więcej słynnych osób skarży się na brak pieniędzy wywołany zastojem. Do ich grona dołączyła także Anna Korcz, która znalazła się w trudnej sytuacji finansowej.

Anna Korcz została babcią © screen Instagram / @anna.korcz.official Anna Korcz została babcią

Anna Korcz nie dostała dofinansowania. “Nie mam za co żyć”

Aktorka znana z serialu “Na wspólnej” zdradziła, że starała się o dofinansowanie od Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, jednak jej wniosek nie został rozpatrzony w sposób pozytywny.

Od dwóch miesięcy jestem bez pracy i, krótko mówiąc, nie mam za co żyć – wyznała w rozmowie z “Faktem

Anna Korcz zrelacjonowała proces składania i rozpatrywania wniosku. Skomentowała sytuację, która wyraźnie jej się nie podoba.

Mój wniosek widocznie się nie spodobał. Przejrzałam listę osób, które dostały dotację. Z aktorów są na niej chyba tylko Rafał Zawierucha i Antoni Pawlicki, nikogo więcej nie znalazłam. A tak to dostały wielkie instytucje, ciągle fundacja, fundacja, fundacja i stowarzyszenie, stowarzyszenie, stowarzyszenie. Ale my wszyscy nie jesteśmy w tych fundacjach i stowarzyszeniach. Szkoda jest dotować budynki, chyba lepiej byłoby pomóc ludziom kupić chleb – dodała aktorka.

Mimo niewygodnej sytuacji aktorka nie zamierza się załamywać. Choć sama musi zacisnąć teraz pasa, nie traktuje tego jak koniec świata i cieszy się życiem.

Trzeba być człowiekiem rozsądnym, nie będę z tego powodu płakała. Urodził mi się wnuczek, mam zdrowe dzieci, to się cieszę. Nie ma powodów, by popadać w depresję – podsumowała aktorka w ostatnim wywiadzie.

Anna Korcz jest szczęśliwą babcią

Córka Anny Korcz urodziła w styczniu synka Franka, a dumna babcia pochwaliła się zdjęciem wnuczka na swoim instagramowym profilu.

Życzymy dużo radości i szybkiego powrotu do pracy!

Czytaj także

Zostaw komentarz